Vždy vypadá skvěle, je perfektně upravená, obléká se elegantně a za dobu svého působení ve službách královny se stala inspirací pro miliony žen po celém světě. Vévodkyně Kate si zkrátka s módou rozumí. Je si však dobře vědoma toho, že i tu nejelegantnější róbu může shodit vykukující spodní prádlo. Má na to proto tajný trik.

Přednedávnem se vévodkyně Kate a její manžel princ William spojili pomocí videohovoru se dvěma osobami spadajícími do rizikových skupin, které mají v blízké době obdržet vakcínu proti koronaviru.

Přestože pozornost veřejnosti směřovala hlavně na krásné gesto královské dvojice, zdatné oko rozhodně nepřehlédlo vévodkynin půvab, který je již dlouho znám, píše web The Sun.

Sázka na jistotu

Vévodkyně Kate je vždy stylově oblečená. Její outfit by však mohlo velmi snadno pokazit vykukující spodní prádlo. Aby však Kate těmto problémům předešla, často sází na jeden zásadní kousek oblečení. Oblíbila si totiž jednoduchost a praktičnost takzvaných bodýček. A právě krásná bílá halenka, kterou si na sebe vévodkyně pro videohovor oblékla, není ani tak halenkou jako právě body.

Pochází od značky Holland Cooper a jeho pořizovací cena činí 119 liber. Ramena „bodýčka“ zdobí zlaté knoflíky a u pasu vytváří látka dojem ležérně zastrčené blůzy. Body Kate doplnila zeleným sakem od značky Smythe a opět tak dokázala, že si se stylem velmi rozumí.

„Královniny“ ženy by neměly ukazovat spodní prádlo

O tom, co si členky britské královské rodiny vezmou na sebe, ovšem ne vždy rozhodují ony samy. Pochopitelně za sebou mají týmy stylistů a vizážistů, kteří jsou připraveni kdykoliv poradit či zasáhnout. Myka, stylistka a zakladatelka Beaumont Etiquette, trénovaná pod křídly britské královny, sdílela pár rad přímo z Buckinghamského paláce.

„Přemýšleli jste někdy nad tím, proč nikdy nevidíte ramínka od podprsenek? Podívejte se na tajný trik!“ napsala na Instagram. Následně sdílela fotografii stahovacího prádla, které zakrývá i hrudník, přičemž odpadá nutnost nosit podprsenku. „Můžete je zakoupit téměř v každé tělové barvě, jsou transparentní a nejsou pod oblečením vidět,“ napsala ještě k příspěvku. Spodní prádlo včetně podprsenek je považováno za velmi intimní oblečení, takže jeho odhalování je pro členky královské rodiny naprosto nepřípustné.