Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Inspirujte se elegantním stylem Diany a Kate Middleton. Mají mnoho společného

Kate Middleton na nedávné návštěvě Skotska
Kate Middleton na nedávné návštěvě Skotska
Zdroj: Profimedia.cz
Kate Middleton na nedávné návštěvě Skotska

Princezna Diana je i po více než dvaceti letech od své tragické smrti stále považována za jednu z nejvlivnějších osobností v oblasti módy. O tom ostatně svědčí i fakt, že ji dodnes mnoho žen napodobuje, a to včetně vévodkyně Kate. Při své aktuální cestě do Skotska totiž vévodkyně sáhla po kostýmku, který se velmi nápadně podobá tomu, jaký kdysi nosila sama Diana. 

Změnila celý svět a její vliv nezeslábl ani po více než dvou desetiletích od její smrti. Princezna Diana byla a nadále je ikonou. Její vkus v oblékání byl mnohdy velmi nadčasový, i proto se řada modelů z aktuálních kolekcí různých módních značek velmi podobá těm, které kdysi nosila Lady Di. A snad více než komukoliv jinému se daří Dianin styl napodobovat vévodkyni Kate. 

Změnila jen boty

Před několika málo dny se manželé William a Kate vydali na pracovní cestu do Skotska, kde navštívili sociální centrum v Lanarkshiru. Informoval o tom web People. Kate pro událost zvolila modré sako se stříbrnými knoflíky a překládanou sukni stejné barvy. Přesně takový kostýmek si před lety vzala i princezna Diana, avšak s jedním rozdílem. Zatímco Diana outfit doplnila i modrými lodičkami, vévodkyně z Cambridge sáhla po botkách v hnědé barvě, které jí ladily s kabelkou. V rámci pandemie měla Kate na obličeji pochopitelně také roušku.

Kate zároveň málokdy navštěvuje veřejné akce, aniž by měla na ruce nádherný safírový zásnubní prsten, který před mnoha lety dostala i sama Diana. Po její smrti původně patřil princi Harrymu, ten se jej ale rozhodl věnovat svému bratrovi, aby s ním mohl Kate požádat o ruku.  

Oblékla se tak kvůli manželovi?

Během jedné z událostí, kterých se manželé Kate a William ve Skotsku zúčastnili, se princ rozpovídal o tom, co pro něj Skotsko vlastně znamená. A zmínil nesmírně smutné i velmi radostné vzpomínky. Severní země Spojeného království byla totiž místem, kde se mladý princ dozvěděl o smrti své matky, princezny Diany. Zároveň jde ovšem o zemi, kde se později poprvé setkal s Kate Middleton. „Společně s bolestivou vzpomínkou je tady i jedna obrovská radost. Protože právě tady jsem před dvaceti lety poprvé potkal Kate,“ uvedl princ. 

Možná tedy byla volba jeho ženy Kate při výběru outfitu záměrná. Tak či tak to vévodkyni nesmírně slušelo. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky