Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princezna Kate Middleton není vždy dokonalá: Jaké jsou její největší přešlapy?

Princ William a Kate Middleton
Princ William a Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Princ William a Kate Middleton

Manželka prince Williama a princezna z Walesu, Kate, se jeví jako dokonalá dáma, která si umí zachovat dekorum v každé situaci. Někdy ale i ona ujede a o skandál je postaráno. Podívejte se na její největší přešlapy u královského dvora.

Princezna z Walesu, hraběnka z Strathearnu a baronka Carrickfergus Kate Middleton se s princem Williamem seznámila na skotské univerzitě St. Andrews, kam byla matkou úmyslně poslána, aby se seznámila s princem z britské královské rodiny. Matka Kate totiž doufala, že svou dceru dobře provdá a do královské rodiny ji protlačí. 

Její sen byl vyslyšen díky univerzitní módní přehlídce, kde pohledná hnědovláska předváděla a William na ní mohl oči nechat. Přeskočila tedy jiskra a pár spolu začal randit. Ne vždy byl ale jejich vztah zalit sluncem a několikrát se dokonce rozešli.

Nejhorší rozchod proběhl v roce 2007. Tenkrát to vypadalo, že bude definitivní. Ale nebyl. Po velkolepém návratu dokonce následovaly zásnuby. Kate se konečně dočkala! Williamovi se totiž do chomoutu příliš nechtělo. O ruku ji požádal až po osmi letech vztahu.

Kate je u britského dvora velmi oblíbená

Že to ale myslí opravdu vážně, ukázal, když své vyvolené dal prsten po své matce Dianě. Od té doby stojí Kate hrdě po jeho boku a snáší vše, co jí role princezny a manželky budoucího krále určuje. Na rozdíl od Diany, královna měla Kate velmi ráda, rozhodně pro ni tedy začátky v Buckinghamském paláci nebyly tak strašné. 

Kate se po vzoru Williamovy matky věnuje charitě, především pak humanitárním neziskovým organizacím. Je v tomto směru velmi aktivní. Zaměřuje se především na postižené děti a sportovní charitu.

I když se Kate jeví jako dokonalá, i ona udělala několik přešlapů, za které se jistě zastyděla. Za zmínku stojí její opalování se na jachtě s přáteli nahoře bez, kdy ji zachytili fotografové a skandál byl na světě. William tehdy neuvěřitelně zuřil a francouzský bulvár za zveřejnění snímků zažaloval.

Přešlapy princezny z Walesu

Korunu tomu Kate nasadila na Šalamounových ostrovech, kam s Williamem přiletěli oslavit diamantové výročí královny Alžběty II. na trůnu. Kate si chtěla vzít jako symbol vděku s obyvateli ostrova šaty dle jejich tradice. Bohužel se ale spletla a oblékla si barevné šaty typické pro Cookovy ostrovy. Vypadala tehdy dost směšně a nevhodně.

V posledních dnech ale Kate a William řeší problémy jiné. Princ Harry je oba očerňuje ve své autobiografii, která vyjde v nejbližších dnech. 

Zdroje: Mirror, The Sun

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky