Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oslnila i Jamese Bonda: Vévodkyně Kate na premiéře všem vyrazila dech

Kate všechny uhranula.
Kate všechny uhranula.
Zdroj: Profimedia
Kate všechny uhranula.

Kate Middleton má vskutku úžasný cit pro módu, díky čemuž se během let působení v britské královské rodině stala inspirací mnoha žen po celém světě. V důsledku pandemie se však v posledním roce na veřejnosti moc neobjevovala, a když už, tak jen ve velmi formálních outfitech. Na premiéře dlouho očekávaného snímku Není čas zemřít ovšem všechny dostala do kolen. 

Je jednou z nejvlivnějších žen světa a veřejnosti kromě svých názorů předává i módní inspiraci. Vévodkyně Kate je mnohými právem považována za královnu stylu a vždy se jí podařilo přilákat obrovskou pozornost i bez vyzývavých modelů a velkých výstřihů. Nejvíce Kate Middleton vždy zářila na červených kobercích nejrůznějších společenských akcí, kterých bylo v posledním roce kvůli pandemii koronaviru jako šafránu. 

Fanoušci ji tak vídali hlavně ve formálních outfitech a o robách z dílen věhlasných návrhářů si mohli nechat jen zdát. To se ale konečně mění. Pandemie koronaviru je na ústupu, což umožňuje pořádání společenských událostí a jednou z nich byla i světová premiéra snímku Není čas zemřít s Danielem Craigem v hlavní roli. A nejnovější příběh Jamese Bonda přilákal do kina i některé členy britské monarchie, mezi kterými pochopitelně nechyběla ani Kate Middleton. A mnohým se z její vizáže bezpochyby podlamovala kolena!

Kate zářila na všechny strany

Zdálo se, jako by si snad i sama Kate byla dobře vědoma, že se na obdobné společenské události dlouho neobjevila, a proto si vzala šaty, v nichž bylo jasné, že na sebe upoutá veškerou pozornost. Podle webu The Daily Beast oblékla zlatý model s blyštivými kamínky od návrhářky Jenny Packham, který doplnila náušnicemi z dílny Onitaa. Vévodkyně Kate dorazila v doprovodu manžela, prince Williama, prince Charlese a Camily, vévodkyně z Cornwallu. 

Zaujala i Jamese Bonda

Z Kate Middleton byl u vytržení i sám představitel Jamese Bonda, Daniel Craig, který podle magazínu People vévodkyni řekl, že prý vypadá nádherně. Na sociálních sítích pak zůstali v úžasu i všichni sledující oficiálního účtu manželů Kate a Williama. „Vypadá absolutně božsky. Jednou z ní bude nádherná královna,” míní jedna z komentujících. „Kate si totálně přivlastnila červený koberec!” přidává se další. A obdobných reakcí jsou statisíce. Kate je zkrátka nádhernou ženou, kterou všichni zbožňují. 

Kate Middleton s manželem dorazili na premiéru filmu Není čas zemřít:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky