Šatník Kate Middleton obsahuje prakticky to, co obsahují šatníky tisíců dalších žen po celém světě. Je to ale právě její schopnost kombinování nejrůznějšího oblečení, která z ní udělala módní ikonu. Vévodkyně Kate je zkrátka vždy skvěle oblečená, díky čemuž je mnohými módními nadšenci považována za obrovskou inspiraci. A i když by se na první pohled mohlo zdát, že vypadat jako Kate musí stát pořádný balík, není tomu tak. Sama Kate si nikterak nepotrpí na vyhlášené světové značky a nezřídka kdy je možné ji zahlédnout i v šatech či kabátech z mnohem dostupnějších obchodů. Kouzlo elegance a noblesy pak tkví v samotném kombinování jednotlivých kousků.

Kate Middleton upřednostňuje oblečení bez výraznějších vzorů, miluje světlé a jednoduché barvy, nejvíce pak například světle modrou. Co se týče samotného oblečení, vévodkyně pravidelně sází na pět kousků, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy, jež chce být považována za dámu.

Sametové boty a malé kabelky

Vévodkyně Kate často nosí boty na vysokém podpatku, které ještě prodlouží její už tak dlouhé nohy. Jak se nechala podle webu Hola! slyšet v jednom z rozhovorů, nejvíce si oblíbila sametové lodičky. Aby ale byla schopná je nosit celé hodiny, vždy si do nich bere silonky tělové barvy, které mají zespod na chodidlech protiskluzové pruhy. Díky tomu zůstanou její nohy v botách na místě a ani po delším stání nemusí vévodkyně řešit bolest paty nebo naopak prstů.

Pravděpodobně nikdy se Kate Middleton neobjevila na veřejnosti s nějakou velkou kabelkou, která by v některých případech mohla působit poněkud nevkusně. Namísto toho dává přednost malým psaníčkům, a to jak přes den, tak během večerních společenských událostí. Kabelku si pak vybírá takové barvy, jaké barvy má zrovna boty.

Kabátové šaty i kalhoty s vysokým pasem

V chladnějších dnech manželka prince Williama snad nevychází ven v ničem jiném, než jsou kabátové šaty. Právě tento kousek jejího stylu se pro ní stal naprosto klasickým. Kate má ve svém šatníku kabátové šaty v mnoha barvách a moc dobře ví proč. Tyto šaty jsou v první řadě velmi teplé a při špatném počasí vévodkyni zahřejí a zároveň jí neuvěřitelně sluší.

V případě, kdy vévodkyně vyráží na méně významné události a může si tedy dovolit poněkud ležérnější styl svého oblečení, sáhne po látkových kalhotech s vysokým pasem, které se vůbec nebojí doplnit zcela obyčejnými teniskami bílé barvy. Jednoduché tenisky bílé barvy by taktéž měly být součástí šatníku každé ženy, neboť působí elegantně a hodí se prakticky ke všemu.

Související články