Manželé Kate Middleton a princ William jsou na svém rodinném Instagramu velmi aktivní. Platformu používají k tomu, aby se podělili o snímky ze svého života i ze svých dobročinných činností. Pravdou je, že většinu příspěvků zveřejňuje sama Kate. A právě ta nedávno publikovala krásný snímek, s pomocí kterého chtěla upoutat pozornost na kampaň Shaping Us, jejímž cílem je rozšířit povědomí o tom, nakolik prvních pět lež života člověka formuje celý jeho život.

Dávný snímek

K příspěvku připojila svou fotografii z dětství, na které se coby batole radostně usmívá na svého tatínka a chytá ho přitom za tváře. „Doufám, že také zvážíte, že se ke mně připojíte, a budete sdílet své snímky z dob, kdy vám ještě nebylo ani pět let, abychom si o dětství mohli popovídat a sdílet spolu smích a vzpomínky,” napsala ke snímku Kate Middleton. Jenže víc než samotný text zaujala všechny její příznivce právě fotografie. Zpočátku totiž mnozí vůbec nevěřili, že je na ní Kate.

Celý Louis

Už je jasné, komu se nejmladší syn prince Williama a Kate Middleton, Louis, podobá. Je to jeho maminka. Někteří měli za to, že je na fotce práce Louis. „Myslela jsem si, že to je Louis,” napsala jedna z komentujících. „Louis je vaše dvojče!” přidala se další. „Krásná fotka, opravdu se hodně podobáte princi Louisovi,” zaznělo ještě. Pro Kate bylo přitom sdílení podobného snímku poměrně nezvyklé. Fotografie ze svého dětství totiž ukazuje zcela výjimečně.