Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikdy nevypadala lépe! Kate Middleton vzdala hold Dianě a inspirovala se Meghan

Kate Middleton se při make-upu inspirovala Meghan Markle.
Kate Middleton se při make-upu inspirovala Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
Kate Middleton se při make-upu inspirovala Meghan Markle.

Fanoušci britské královské rodiny se stále nemohou vzpamatovat z toho, jak moc to vévodkyni Kate slušelo na světové premiéře nového snímku ze série filmů s Jamese Bondem s názvem Není čas zemřít. Módní experti se dokonce shodují, že manželka prince Williama nikdy nevypadala lépe než právě během této slavnostní události. Výběrem šatů vévodkyně z Cambridge zároveň vzdala hold princezně Dianě a u make-upu se zase inspirovala Meghan Markle!

Když dorazila Kate Middleton na premiéru nového snímku Není čas zemřít do londýnské Royal Albert Hall, všichni zůstali v úžasu. Vévodkyně zářila před zraky všech přítomných v blyštivých zlatých šatech, které doplnila zlatými šperky. Vlasy si nechala vyčesat a podle mnohých její účes byl doslova účesem vhodným pro královnu. Při tvorbě make-upu pak vizážisté obličej Kate Middleton vykonturovali, aby dali vyniknout její krásné stavbě obličeje, a zároveň zvýraznili její obočí. A právě u obočí se dost možná podle webu Daily Mail inspirovali vévodkyní ze Sussexu, Meghan Markle, u které je výraznější obočí jakýmsi poznávacím znakem. Všehovšudy Kate Middleton zkrátka zářila a přítomné hosty naprosto uchvátila. Při výběru šatů pak myslela i na svou zesnulou tchyni, princeznu Dianu, a svou róbou jí vzdala hold. 

Pocta pro princeznu Dianu

Kate Middleton na premiéru snímku Není čas zemřít zvolila šaty z dílny návrhářky Jenny Packham a nikdo nemohl přehlédnout, jak moc se krásný model podobal tomu, který oblékla v roce 1985 na premiéru jiné „bondovky” princezna Diana. Dianin model byl sice stříbrný narozdíl od zlatých šatů Kate Middleton, střihem si ovšem šaty byly nesmírně podobné. 

Vévodkyně z Cambridge napodobovala svou tchyni v minulosti již několikrát, a tak je velmi pravděpodobné, že se i tentokrát inspirovala nepřekonatelným citem pro styl a vkus u maminky svého manžela prince Williama. 

Oči na ní mohl nechat i James Bond

Ihned po zveřejnění snímků z premiéry vzali fanoušci britské královské rodiny internet útokem a na Kate Middleton pěli jednu ódu za druhou. „Jsem posedlá vzhledem, který si Kate Middleton zvolila. K filmu, jako je James Bond, se neuvěřitelně hodí,” psala na sociální síti jedna z uživatelek. „Vypadá naprosto skvěle. Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, je krásná, nádherná, stylová a vypadá neuvěřitelně šťastně. Naprosto jí to v těch šatech slušelo. Miluju ji,” přidávala se další.

A krása Kate Middleton rozhodně neunikla ani Danielu Craigovi, představiteli Jamese Bonda, který měl na premiéře čas na krátký rozhovor s vévodkyní. „Vypadáš vesele a krásně!” prohlásil směrem k manželce prince Williama Daniel Craig, pro kterého byla role Jamese Bonda ve snímku Není čas zemřít vůbec poslední rolí v této sérii. 

Kate Middleton zářila na všechny strany:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky