Na první pohled je znát, že má Kate nový styling vlasů. U hnědé barvy s lehkými karamelovými tóny zůstala, jiný je jen jejich střih. Nový účes Kate připomíná mořskou pannu. V dlouhých vlasech má nádherné lokny stylizované do plážových vln. Pozorným obdivovatelům královské rodiny neunikl ani fakt, že se Kate začala oblékat více seriózně a převážně do kalhotových kostýmků a halenek až ke krku.

Žárlivost Williama

Podle dohad britských médií stojí za tímto jejím krokem princ William. Kate je podle všeho v Británii větším miláčkem veřejnosti než on. Objevuje se častěji i na titulcích časopisů či novin. Všiml si toho i britský web Express. Princ zkrátka na popularitu své polovičky žárlí. Historie se tak opakuje. Otec prince Williama Charles III. žárlil na jeho matku Dianu. I ona byla oblíbenkyní veřejnosti, stejně jako Kate.

Druhá Diana

Už několikrát se objevily fotografie, na kterých vévodkyně Kate leckomu princeznu Dianu silně připomíná. Stejně tak jako Diana volila mnohdy i Kate ne úplně tradiční outfit. Nebála se experimentovat na veřejnosti i ve volném čase. Stejně tak, jako se nyní proměnila Kate, se v minulosti změnila i Diana. Tuto teorii potvrdila i Katherine Bowles, sestřenice zesnulé královny Alžběty II. Před několika lety prozradila detaily z královské rodiny. Tehdejší princ Charles údajně záviděl, že všechny zajímá jen Diana. Na jeho popud se tak půvabná blondýnka téměř ze dne na den proměnila v usedlou a elegantní dámu.

Související články