Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kate Middleton a výchova dětí: Chůva prozradila postupy v královské rodiny

Kate Middleton
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia

Kate Middleton se již několikrát ukázala nejen jako úžasný vůdce, ale také jako úžasná matka. Vzhledem k tomu, že má mnoho pracovních povinností, však má po svém boku chůvu, která jí s dětmi pomáhá. Ta studovala prestižní školu pro chůvy Norland College. Jiná studentka instituce nyní prozradila, co se na univerzitě naučila a jaká je podle ní nejvhodnější cesta ke spokojenému dětství. 

Není žádným tajemstvím, že Kate Middleton a princ William mají po ruce chůvu, která jim pomáhá v jejich hektických životech s péčí o děti. Tou je Maria Borrallo. Maria studovala na prestižní Norland College v Bath, která se pyšní tím, že „produkuje“ velmi kvalitní chůvy. A podle všeho jsou opravdu velmi dobré, když jednu z nich schválili i manželé Kate a William.

Chůva Louenna je rovněž jednou z žen, které na prestižní akademii studovaly, a podle webu MyLondon s odkazem na magazín Express sdílela, co všechno se v této škole naučila. Jaká je podle ní ideální výchova?

Kate Middleton Kate Middleton Zdroj: Profimedia

Podle Louenny je rodičům doporučováno, aby každý večer strávili alespoň 10 minut vymýšlením programu pro své děti na následující den. „Velmi to pomůže dát dni jistý řád a zároveň se tím u všech zvýší soustředěnost,“ nechala se chůva slyšet. „Možná se zdá zvláštní plánovat svému dítěti den, ale opravdu to velmi doporučuji. Díky tomu probíhá den snadněji,“ řekla Louenna.

Stejně tak je důležité dítěti, hlavně tedy v době, kdy jsou ratolesti odkázány na domácí vyučování, dávat během učení krátké přestávky. „Některé děti jsou z učení nadšeny, pro jiné ale může být velmi těžké udržet pozornost. Je proto nutné zvážit, jak dlouho budete chtít po svém dítěti, aby sedělo a soustředilo se,“ přidala další ze svých rad. 

. Princ William s rodinou Princ William s rodinou Zdroj: profimedia.cz

„Myslím, že půlhodina je více než dostatek času, aby dítě sedělo u stolu,“ řekla ještě Louenna s tím, že po půlhodině učení by měla následovat krátká přestávka. Vytvořit denní plán neusnadní život jen rodičům, ale hlavně dětem. „Děti milují, když mají nějaký plán. Alespoň tak vědí, co přijde, a mají možnost přemýšlet nad vším, co musí v daný den splnit.“ 

„Pomůže vám to také v tom, že děti nebudete muset napomínat, aby si šly ustlat postel nebo si vyčistily zuby. Vymyslete nějakou odměnu, kterou na konci dne získají, pokud splní vše z vašeho plánu. Alespoň tak budou mít o důvod víc pracovat,“ nechala se chůva slyšet. Chůvy z Norland College tak rozhodně vědí, o čem mluví…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky