Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak vypadá den v životě Kate Middleton: Vévodkyně má naplánovanou každou minutu

Kate má naplánovanou každou minutu dne
Kate má naplánovanou každou minutu dne
Zdroj: Profimedia.cz
Kate má naplánovanou každou minutu dne

Jak asi vypadá obyčejný den neobyčejných lidí? Vévodkyně Kate se zuby nehty brání pomoci zvenčí, a tak má program hodně nabitý.

Život vévodkyně Kate není jen pozlátko, ale i spousta povinností. Stejně jako princezna Diana se rozhodla připravit svým dětem co nejobyčejnější dětství, a tak ji péče o tři děti zabere spoustu času. I když je těžké vychovávat následníka trůnu "v běžném režimu", zvládá to s přehledem. Byla by ale bláhová, kdyby odmítala pomoc chův.

V královské rodině už před lety převzala díl agendy a podporu charitativních projektů, které zaštiťuje jen svým jménem a bez manžela v pozadí. A tak se občas stane, že je na jedné straně Británie a William na druhé. V ten moment přichází na scénu chůva Maria Borrallo.

I když je celá rodina pod neustálým dohledem, prozatím ani nejstarší George netuší, že na něj čeká trůn a jednou se bezpochyby stane králem Anglie.

Kate má pod palcem spoustu charitativních projektů. Kate má pod palcem spoustu charitativních projektů. Zdroj: Profimedia

Den podle Kate

5:00 - Nejmladší člen rodiny se budí kolem páté ranní. Kate vstane a kolem miminka obstará vše, co je potřeba. Jakmile Louis usne, vrátí se do postele.

6:00 - Na minutu přesně vstává George a Charlotte. Po ránu chtějí jediné - vyhřátou postel rodičů a velké objetí.

7:00 - Dvě hodiny od prvního budíčku se o slovo opět přihlásí Louis a Kate začíná druhá "směna". Mezitím připraví William posnídá se staršími dětmi. Po toastech a vajíčkách se jen zapráší, s ovocem je to horší.

8:00 - William naloží děti do auta a veze je do školky respektive školy zatímco Kate se dál stará o Louise. Skoro každý den mají v tento čas "hravou půlhodinku", kdy Kate zpívá a hraje na piano.

8:30 - Krátce po půl deváté princátko konečně usíná a Kate má čas na dlouhou sprchu a snídani.

12:00 - Louis se opět budí a na programu je pilates. Kate je velkou fanynkou šátkování, a tak mohou cvičit spolu.

13:30 - Kolem půl druhé se koná velký návrat George a Charlotte. Budoucí král si přivedl kamarády a odpoledne s nimi stráví na zahradě hraním fotbalu. Charlotte většinou pádí za svou babičkou, společně něco vyrábí nebo pečou u dvora oblíbené perníkové sušenky.

16:00 - Konec her s kamarády, je čas na svačinku. Odpoledne se dětem servíruje výhradně ovoce a navečer tráví chvilku u televize a oblíbené pohádky o prasátku Peppě.

17:00 - A zase čas pro Louise. Jeho den pomalu končí, schyluje se ke krmení a koupeli. Kate totiž trvá na tom, aby nejpozději v sedm večer byl v posteli a podřimoval.

18:00 - Přesně v šest se večeří. Potom jde dát Kate dobrou noc Louisovi a začíná proces uspávání. William přivítá na návštěvě babičku Carole (matka Kate).

21:00 - Všechny děti už spí a vévodkyně má konečně chvilku sama pro sebe a svého muže. Čas po večerech tráví různě. S Williamem sledují televizi, hrají společenské hry (kromě Monopolů, které jsou kvůli hádkám v královské rodině zakázané), vedou diskuze. Jindy Kate zavolá sestře Pippě nebo se naloží do vany a relaxuje před dalším náročným dnem.

0:00 - O půlnoci už je v domě klid a všichni spí.

Zvládnu to

Mohlo by se zdát, že je to typický den trojnásobné maminky. Ale nesmíme zapomenout, že Kate je vévodkyní z Cambridge, manželka budoucího krále, neztrácí úsměv, má výstavní figuru a vypadá fantasticky. Po většinu dne je celé rodině nápomocné služebnictvo, které jim pomáhá nést břímě povinností, ale Kate se urputně snaží maximálně se zapojovat, aby děti nepojaly podezření, že jsou "z jiného těsta".

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU