Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kate Middleton v obležení vlastních dětí: Snímkem na Den matek nadchla fanoušky

Kate Middleton
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Kate Middleton

Kate Middleton si mateřství užívá plnými doušky a její tři děti jsou pro ni vším. Není proto divu, že si nenechala ujít velkou příležitost a během Dne matek se s nimi na zahradě v koruně stromu zvěčnila. A snímkem okamžitě dostala všechny do kolen. 

Princezna Kate vždy toužila po velké rodině a to se jí také splnilo. Společně se svým manželem princem Williamem vychovávají tři krásné děti – prince George, princeznu Charlotte a prince Louise. A jako každá správná matka, i Kate Middleton své děti miluje nadevše a je na ně právem pyšná. I to je ostatně patrné z jejich společného snímku, který Kate zveřejnila na Den matek, který se e Velké Británii slaví 19. března. 

Šťastná matka, šťastné děti

Na oficiálním instagramovém účtu prince a princezny z Wales se objevila fotografie, na které v koruně stromu pózuje Kate společně s dětmi. „Krásný Den matek vám přeje celá naše rodina,” stálo u příspěvku, který během kraťoučké chvíle získal ohromný počet lajků. „Mám takovou radost, že nás necháte nahlédnout do vašich rodinných momentů,” napsal pod fotografii jeden z fanoušků britské královské rodiny. 

A veřejnost potěšil také král Karel III.. I ten totiž sdílel fotografii se svou maminkou. Na dávném snímku stojí ještě coby batole a královna Alžběta II. ho něžně drží za ruce. 

Smutek v očích

Navzdory tomu, nakolik je na první pohled snímek Kate a jejích dětí radostný, expertka na řeč těla Judi James vnímá, že se v Kate v daný moment neodehrávala jen radost. Přítomen byl v jejím výrazu podle webu Daily Mail totiž také smutek. Jak uvedla expertka, smutek pramení pravděpodobně z toho, že si Kate uvědomuje, jak rychle její děti rostou a dospívají. „Její póza naznačuje, že má strach z toho, že ztratí ten nekonečný kontakt s dětmi,” míní expertka. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky