Celý svět čeká, až se princ Harry a Meghan usmíří se zbytkem královské rodiny. Takové přání se ale dle všeho jen tak nevyplní. Manželé se však i přes všechny neshody rozhodli poblahopřát princi Williamovi a vévodkyni Kate k desátému výročí jejich svatby. Dle webu Elle s odkazem na magazín Hello! vévoda a vévodkyně ze Sussexu v soukromí zaslali krásnou gratulaci Kate a Williamovi, aby vyjádřili svou radost nad jejich deset let trvajícím manželstvím. Není zcela jasné, zda přání proběhlo písemnou formou, nebo po telefonu, tak či tak jde však o jeden z prvních momentů od vysílání interview moderátorky Oprah, kdy Meghan dvojici kontaktovala.

Osobní setkání proběhlo, nic zvláštního ale nepřineslo

Kate, William a Harry byli zahlédnuti na pohřbu prince Philipa, jak společně komunikují. Konverzace však nic nezměnila. „Tato cesta byla vzdáním pocty jeho dědečkovi a poskytnutím podpory jeho babičce a příbuzným,“ řekl podle Elle blízký zdroj o cestě prince Harryho do Velké Británie, kde se zúčastnil pohřbu. „Byl to čas, kdy se všichni soustředili jen na rodinu. V den pohřbu se sice všichni společně bavili, ale žádný z problémů nebyl přímo adresován. Rodina zkrátka odložila všechny šrámy stranou a soustředila se jen na to, na čem záleželo,“ dodal ještě zdroj, jak probíhala návštěva prince Harryho.

Harry a Meghan touží po smíření, ale…

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu podle všeho velmi touží po tom, aby byly jejich vztahy se zbytkem britské královské rodiny obnoveny. Mají ale pocit, že jim monarchie stále hází klacky pod nohy. „Myslím, že jim velmi vadí, že palác neustále opakuje, že chce všechny záležitosti vyřešit v soukromí, ale přesto pořád vydávají nepravdivé historky, které poškozují Meghan,“ řekla Gayle King.

„Nikdo z britské královské rodiny s Meghan nemluvil. Jediné, co Harry a Meghan chtěli, bylo, aby královna řekla tisku, aby zastavil šíření nepravdivých a poškozujících zpráv o vévodkyni. A dokud se tak nestane, bude rozhodně pro manžele těžké pohnout se dál. Přitom chtějí tuto nepříjemnost překonat. Chtějí, aby se vztahy zahojily. Koneckonců, je to Harryho rodina,“ dodala ještě.