Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Britská královská rodina očekává další přírustek: Pippa Middleton je těhotná

Kate Middleton a princ William
Kate Middleton a princ William
Zdroj: Profimedia.cz

Britská královská rodina má parádní důvod k radosti. Společně se totiž připravují na příchod druhého dítěte Pippy Middleton, sestry vévodkyně Kate. 

Vévodkyně Kate si je se svou sestrou Pippou velmi blízká, a tak není pochyb o tom, že je mladší dcera Middletonových vítaným hostem Buckinghamského paláce. Nyní má britská královská rodina skvělou příležitost k oslavě. Pippa Middleton je totiž těhotná se svým druhým dítětem, jak tvrdí magazín Page Six. 

Pippa Middleton má se svým manželem Jamesem Matthewserm již dvouletého syna Arthura, kterému tak v brzké době nadělí sourozence. Pohlaví očekávaného miminka zatím není známo. „Pippa a James jsou nadšeni, je to úžasná zpráva v tomto náročném roce. Celá rodina je potěšena,” nechal se podle Page Six slyšet zdroj blízký rodině Pippy.

Pippa Middleton s manželem a bratrem. Pippa Middleton s manželem a bratrem. Zdroj: Profimedia

Pippa a její manžel se vzali v roce 2017 a žijí v Londýně. Nyní se má za to, že si má pár pořídit venkovské sídlo, které se nachází nedaleko místa, kde bydlí rodiče Middletonovi. Matka Carole, otec Michael, Kate, Pippa a mladší bratr James si jsou extrémně blízcí. To bylo podle všeho hlavním důvodem, proč si Pippa s manželem vybrali jako místo pro život právě sídlo v blízkosti Pippiny rodiny.

Kvůli současným restrikcím souvisejícím s pandemií koronaviru se ale rodina během vánočních svátků dost možná vůbec nesejde. I princ William a Kate před časem uvedli, že mají problémy se zorganizováním letošních Vánoc. 

Princ William a vévodkyně Kate vyrazili na návštěvu zámku v Cardiffu. Princ William a vévodkyně Kate vyrazili na návštěvu zámku v Cardiffu. Zdroj: Profimedia

Vévoda a vévodkyně z Cambridge studentům v Cardiffu řekli, že neví, s kým letošní Vánoce prožijí. „Je to velmi náročné, stále se snažíme udělat nějaké plány. Je těžké udělat to správné rozhodnutí,” nechal se princ William slyšet. 

Královna Alžběta II. oznámila, že v letošním roce po dlouhých letech poprvé poruší rodinnou tradici, která spočívala ve společně stráveném čase v Sandringhamu. Kvůli obavám z koronaviru tak stráví Vánoce s manželem na zámku ve Windsoru, aby předešli případné nákaze a ochránili své zdraví. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky