Druhá řada minisérie Iveta se soustředí na 90. léta minulého století, kdy Iveta Bartošová získávala jedno ocenění za druhým, našla lásku, dočkala se syna a bohužel si také prožila obrovský skandál. Během své kariéry se setkala s mnoha lidmi, mezi které patřil například i Karel Gott, Karel Svoboda či jeho manželka Vendula Svobodová.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Dokonalá proměna

V roli Karla Svobody se v pokračování Ivety objeví Saša Rašilov. Ten si tak splnil své velké přání. „Já jsem o tu roli opravdu usiloval během castingu a opravdu jsem si dokázal představit, že bych to mohl hrát,” nechal se herec slyšet pro Blesk.

Jeho seriálovou manželku, Vendulu Svobodou, si zahrála poměrně neznámá herečka Karolína Vágnerová, která se spíše objevuje na divadelních prknech. A nutno říct, že právě ona je ve své roli opravdu k nepoznání a skutečné Vendule Svobodové (dnes Pizingerové) se až děsivě podobá.

Štaidl i Karel Gott

Kromě samotné Ivety Bartošové, kterou stejně jako v první řadě ztvárňuje Anna Fialová, dostane v pokračování mnohem větší prostor Ondřej Brzobohatý. Ten se totiž opět zhostil role hudebníka Ladislava Štaidla, který se s Ivetou v devadesátých letech dočkal syna Artura. A nebude chybět ani Karel Gott, jehož si zahraje zpěvák Ondřej Ruml. Nakolik se filmové postavy podobají těm skutečným, se podívejte v galerii.

Související články