Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karolína Kurková (36) díky silné vůli léta úspěšně bojuje s vážnou nemocí

Karolína Kurková
Karolína Kurková
Zdroj: Profimedia
Karolína Kurková

Topmodelka Karolína Kurková slaví 36. narozeniny. I přes ohromné úspěchy ve světě se stále ráda vrací do Čech a vzpomíná na své dětství. Je totiž na cestách od svých patnácti let, kdy se poprvé vydala do Milána.

Štěstí na muže

Muži se kolem české krásky točí celý život, ale ona se všech vztahových kotrmelců vyvarovala a volila s rozmyslem. Její srdce získal Archie Drury. Bývalý voják, který působil na několika zahraničních misích, vzpomínky na ně sepsal v knize Hlasy Iráku. Teď už se ale živí jako filmový producent. Stejně jako John Travolta a Tom Cruise se hlásí ke scientologické církvi, ale není tak přísný a svou rodinu nenutí jít stejným směrem. Zásnuby proběhly na netradičním místě. Drury poklekl na vršku Stolové hory a brzy se mohli radovat z prvního syna.

Manželství si modelka hýčká. Tvrdí, že pro spokojenost ve vztahu stačí málo. Je třeba přijmout humor toho druhého, zůstat pro něj zábavný a zajímavý, přinášet svěží nápady a umět se zasmát sám sobě. Prozatím střídají luxusní byty v Miami a New Yorku, ale čím víc synové vnímají dění kolem sebe, tím víc se jim zamlouvá život v Čechách. Ani rodná řeč jejich matky není díky častému pobytu u prarodičů překážkou.

Kombinace

Kurková má dvě děti. První se narodil krátce po svatbě a dostal jméno Tobias Jack Drury. U druhého dítěte se nechala unést a ke jménu Noah Lee nepřidala jen manželovo příjmení, ale i svoje. A to rovnou v ženském tvaru. Výsledek budí pousmání - Noah Lee Drury-Kurkova.

Královna

Modelka patří k nejúspěšnějším modelkám současnosti a měla tu čest být součástí přehlídek a kampaní návrhářských es jako Chanel, Tommy Hilfiger, Dior, Louis Vuitton, Hugo Boss, Versace. Jednou z nejvyšších met, na kterou dosáhla, byla přehlídka pro Victoria´s Secret. V roce 2008 dokonce porazila ohromnou konkurenci krásek s Angelinou Jolie a Scarlett Johansson a stala se nejvíce sexy ženou roku.

Kurková má ale něco navíc. Poznávacím znamením dlouhonohé krásky jsou kalhotové kostýmky. V těch vyniknou její dokonalé křivky a v záplavě šatů se nikdy neztratí. Bojuje sice s hypotyreózou, která se vyznačuje omezenou činností štítné žlázy a způsobuje přibírání na váze, ale díky pozitivnímu vztahu k pohybu (józe), ke kterému vede i své syny, má postavu jako na začátku své kariéry.

V bohaté galerii najdete to nejlepší z jejího šatníku a pár střípků z rodinného života.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky