Letošní rok se v Karlových Varech odehrává už 57. ročník filmového festivalu. Večírky, promítání filmů a besedy s fanoušky jsou neodmyslitelnou součástí této slavnostní události. Některé hvězdy si své povinnosti užívájí s radostí, jiné zase s jistou pachutí.

Russell Crowe

Filmový Gladiátor si v Karlových Varech užívá se svou rodinou. Do České republiky přiletěl soukromým letadlem. Crowe na všechny působí jako příjemný chlapík. Na kolonádě se prochází s ženou a dětmi, ochotně pózuje novinářům a vtipkuje s fanoušky. Hlavní hvězda letošního festivalu si hojně užívá i gastro radovánky. Jak je na něm vidět na první pohled, od dob, kdy hrál Gladiátora, značně přibral. V jedné z karlovarských restaurací byl Crowe přistihnutý, jak si dopřává alkoholické soupravičky skladájící se ze štaprle kořalky a plzeňského piva. Slavný herec si svůj pobyt v České republice dopřává se vším všudy!

Johnny Depp

V roce 2021 navštívil Karlovy Vary herec Johnny Depp. I ten se obešel bez hvězdných manýrů. S fanoušky se dokonce zdravil tak dlouho, že se kvůli němu musela posunout filmová projekce. Depp si v té době procházel velmi složitým životním obdobím, soudil se se svou bývalou partnerkou Amber Heard. Přízně fanoušků si tak užíval o to více. Podpora jeho příznivců byla až dojemná, mnozí na něj volali „Věříme ti a máme tě rádi!“

Julianne Moore

Mezi skromné světové hvězdy se zařadila i půvabná zrzka Julianne Moore. Ta do Varů dorazila v roce 2019. Fanoušci festivalu si ji díky její otevřenosti a přátelskému chování zamilovali. Po celou dobu návštěvy Karlových Varů se usmívala od ucha k uchu. Svým příznivcům se několik desítek minut podepisovala, prohodila s nimi i pár slov.

Uma Thurman

Za to opravdu hvězdné manýry si užili organizátoři festivalu s americkou herečkou Umou Thurman. Její návštěva se nesla v duchu zákazů focení a nechuti dávat rozhovory. Před promítáním filmu Kill Bill se herečce stal menší trapas. Na jeviště přišla dříve, než ji moderátoři pozvali. Vše nakonec svalila na český jazyk. „Omlouvám se, slyšela jsem své jméno, a tak jsem přišla! Čeština je trochu těžká na pochopení, takže jsem nevěděla, jestli už mám jít,“dodala ke svému faux pas. To ovšem nebylo vše. Vrchol arogantnosti převedla ve chvíli, kdy převzala cenu z rukou Jiřího Bartošky. Místo toho, aby šla spolu s dalšími hvězdami k oficiální foto stěně, odešla zadním vchodem. Uma Thurman je tak bez debat tou nejprotivnější celebritou, která kdy navštívila Karlovy Vary.

Související články