Již 55. ročník filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu a do lázeňského města se postupně sjíždí české celebrity i turisté z celé republiky.

Na červeném koberci se v den zahájení ukázaly první herecké hvězdy. Nechyběla například Jitka Čvančarová, která svým obřím modelem připomínající krycí nepromokavou plachtu, přítomným hostům vyrazila dech.

Jitka Schneiderová to letos s výběrem róby také příliš nevychytala. Volný střih jí zbytečně zakryl štíhlou postavu a mdlá barva modelu také příliš nepřidala.

Barbora Poláková připomínala vílu, manželka Neužila zapadla v davu

Střídmé, ale velice slušivé šaty si na zahájení Kviffu zvolila herečka a zpěvačka Barbora Poláková. V dlouhé róbě na zem, kterou doplnila jemným stylingem, vypadala jako luční víla.

Překvapením na červeném koberci byla Marta Issová. Hvězda si oblékla jednoduché, ale zároveň sexy šaty s rozparkem a ve výrazném líčení byla doslova k nepoznání.

Pokus o originální model předvedla manželka Václava Neužila, Lenka Neužilová. Strakatá róba ale vůbec nesedla manželce filmového Emila Zátopka střihem ani barvou a tak lehce zapadla v davu.

Jiří Bartoška zahájil 55. ročník Kviffu.

Související články