Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karlos Vémola o svém synovi: "Je pomalejší, kdyby byl gay, vymlátím to z něj!"

Karlos Vémola
Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia
Karlos Vémola

Karlos Vémola je známý nejen svými úspěchy v MMA, ale také nekonvenčním přístupu k životu. Bojovník prozradil, že jednu věc by u svého syna nesnesl a to kdyby byl gay!

Karlos Vémola je sice čerstvým tatínkem dcery Lili, kterou má se svou aktuální partnerkou Lelou Ceterovou, zápasník už ale z předchozího vztahu má staršího syna.

Vémola se pyšní ve svém sídle například akváriem se žraloky a velmi si zakládá na své image drsňáka, kterou ale dle vlastních slov aplikuje i na výchovu svých dětí.

V nedávném rozhovoru v pořadu 7 pádů Honzy Dědka diváky velmi překvapil, když o svém potomkovi mluvil jako o "pomalejším" a že by ho za homosexualitu zmlátil!

Vémola by prý ve své rodině gaye nesnesl

Vémola se ve výše zmíněném pořadu rozpovídal o svém synovi z prvního manželství a diváci se nestačili divit, co z osvaleného sportovce začalo padat.

"Dal jsem ho na ragby, to mu vůbec nešlo, bylo to na něj moc drsný. Tak jsem ho dal na fotbal. On to v sobě nemá a já to do něj úplně nechci vymlátit, chci, aby z něj byl trochu chlap, ale ne po mým. Když vidím, že to v tom děcku není, tak to v tom děcku není," překvapil svým výrokem Vémola na stránkách idnes.cz.

"Já mu vždycky říkám, buď šampión, čeho chceš. Můžeš hrát fotbal, ty seš takovej měkkej baleťák," odhalil zápasník své drsné výchovné metody. Nejvíce by ale hvězdu MMA naštvalo, kdyby jeho prvorozený syn byl gay.

Zápasník MMA vychovává syna drsně, chce z něj mít šampióna!

"Můj kluk, ten je trošku měkkej. Z toho bude spíš takovej baleťák, je mu devět let. Já teda říkám, že šest, protože je chudák takovej pomalejší. On to má po mámě. Říkám mu, hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím," šokoval Vémola větou na adresu svého syna!

Zápasník by prý homosexualitu u svého potomka nestrpěl.

Zda svá slova myslel vážně, nebo se jako vždy jednalo o "lví pózu", to není zcela jasné, nezbývá než doufat, že nebude Vémola V budoucnu na synovi trénovat MMA chvaty...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky