Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vémolovi vítají nového člena rodiny: Ceterová už prozradila jméno

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Zdroj: Profimedia
Lela Ceterová

Karlos Vémola je známým milovníkem zvířat a ve svém sídle stále rozšiřuje mini zoo, kde nechybí několik lvů, tygr, želvy a další exotická zvířata. Nyní se rodinka raduje z dalšího člena, kterého zápasník koupil své dcerušce Lily. 

Karlos Vémola miluje zvířata a proto si neustále pořizuje nové druhy do své již tak rozsáhlé sbírky mazlíčků. MMA zápasník má doma například dva krokodýly, žraloky v akváriu, obří želvy, klokana, tři lvy, tygra a bojového psa.

Ačkoliv Lela Ceterová až tak moc vášeň svého manžela nesdílí, jeho koníček mu zatím toleruje. Když ale loni dostala na svatbě dar v podobě živé opice, radost zrovna neměla. Těsně před slavnostní večeří Vémola nejprve Lelu vychválil do nebes a následně oznámil, že má pro ni svatební dar, který jí určitě udělá radost. Načež ke slavnostní tabuli přinesli malého makaka v dětském oblečku.

Ceterová se místo nadšení tvářila vyděšeně a kroutila hlavou, že o tento dárek rozhodně nestojí. Živého mazlíčka přitom už v minulosti dostala. V den, kdy si Lela donesla z porodnice svou prvorozenou dceru, dostala od Karlose malé želvičky. Holčička mezitím povyrostla a proto se akční tatínek rozhodl jí pořídit vlastního pejska.

Malá fenečka už dostala jméno

Malá Lily od svého slavného tatínka dostala štěňátko rasy pomeranian, která je stále populárnější. "Je to fenka a je moooc roztomilá a taaak maličká," neskrývala Lela Ceterová na sociální síti radost z rozkošného psího miminka.

Dvojnásobná maminka pak s fanoušky začala řešit, jaké dostane fenečka jméno. "Stále nad ním přemýšlíme. Napadla mě tato, ale neumím se rozhodnout: Cherry, Lady, Coco, Suzy, Terri, Nikki, Zoe, Sendy, Chantal, Minnie, Izzi, Dona, Cassi, Bibi, Barbie, Bella, Ammy... Jaké jméno byste vybrali vy?" zeptala se Lela sledujících.

Nakonec padla volba na jméno Minnie, jelikož malá Lily i její maminka jsou obě fanynky kreslené pohádky Mickey Mouse.

Ceterová je z nového mazlíčka nadšená

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky