Takto si Karlos Vémola oslavu prvních narozenin svého syna neplánoval. Známý bijec místo foukání svíček s malým Rockym v rodinném kruhu skončil v péči lékařů.

Vémola dostal vysoké horečky a k tomu se přidaly další komplikace. Diagnózou má být podle tvrzení Ondřeje Novotného silný zánět.

"Podle mých informací je Karlos od včerejška, mám pocit, v nemocnici na základě zánětu, který je teď už pod kontrolou léčený antibiotiky a hledají se asi ta správná. Nevím, je to vlastně věc, kterou ani nechci moc komentovat," uvedl pro pro Isport promotér Oktagonu. Podle něj zatím nelze s jistotu říct, zda Vémola bude moct nastoupit do očekávaného zápasu s Patrikem Kinclem.

Novotný věří v zázrak

"Moje informace však jsou, že je to samozřejmě nepříjemný, ale že to není zatím věc, kvůli které bych měl říct, že ten zápas nebude nebo něco podobného," věří Ondřej Novotný, že se Karlos Vémola brzy postaví na nohy.

Sám Vémola pak poslal vzkaz fanouškům na Instagramu. V motolské nemocnici se vyfotil s manželkou Lelou a jejich dvěma dětmi. Manželé dokonce uspořádali malému Rockymu improvizovanou narozeninovou oslavu.

"Takhle jsem si Rockyho první narozeniny rozhodně nepředstavoval, ale vzhledem k tomu, jak hrozně mně ještě včera bylo, jsem rád, že jsem je tady s ním a holkama mohl vůbec strávit… Veliký poděkování panu doktorovi Kolářovi a všem zaměstnancům FN Motol, který se tady o mě starají," poděkoval zápasník lékařům.

Historie se opakuje

Se stejnou diagnózou se Karlos Vémola potýkal také před rokem. Tehdy o svém zdravotním stavu též informoval své sledující na sociální síti.

"Strašný zánět, vyskočil mi tenisák, je to horký. Dostal jsem antibiotika. Vzbudil jsem se ve strašných bolestech, něco takového jsem dlouho nezažil. A nechápal jsem to, protože většinou, když si třeba urvu vazy, tak mě to bolí hned při tréninku. Sice jsem měl těžký trénink v Monster Gymu, ale bolest mě až probudila. Poslal jsem fotku doktorovi, a ten tipoval, že by to mohl být utržený sval. Ale nakonec se odhalilo, že se mi zapálila burza (burzitida, zánět kloubní burzy). Mám v ní strašnou infekci. Je to asi způsobené tím, že jak mě bolí pravá ruka, tak ji šetřím a zatěžuju nevědomky víc levou. Naštěstí není nic urvaný a nic se nemusí operovat," popsal bijec loni perné chvilky.

30. prosince se má Terminátor vrátit do O2 areny kde by měl proběhnout zápas s jeho dlouholetým rivalem Patrikem Kinclem. Zda ale k boji dvou MMA hvězd nakonec dojde, se aktuálně nedá předpovídat.

Karlos Vémola oslavil narozeniny syna v nemocnici

Související články