Karlos Vémola se svou partnerkou Lelou Ceterovou zažil hodně divoký rok. Na zápasníka MMA praskla nevěra se silikonovou fitnesskou Lulu, která poměr dokonce stvrdila tím, že poslala do bulváru fotografie z koupelny slavného Vémolandu!

"Zklamala mě Karlosova nevěra. Přetrvávala mezi námi krize, a proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Tomu však zabránil covid, ze kterého se musíme s dcerou vyléčit a potom odcházíme," šokovala před pár měsíci Ceterová a skutečně se od Vémoly odstěhovala.

Známý Terminátor se však své milované nechtěl vzdát a udělal vše proto, aby získal zpět její srdce. To se mu nakonec podařilo a svou lásku chce nyní dvojice požehnat u oltáře!

Návrat Lely Ceterové k Vémolovi byl velmi nečekaný! V den důležitého zápasu Terminátora proti Václavu Mikuláškovi totiž zveřejnila fotku s cizím mužem!

"Růže mám od nové lásky. Anděl mi spadl z nebe," napsala Ceterová ke snímku, kde se držela ruku v ruce s neznámým milencem. Když se to ale Vémola dozvěděl, doslova supěl vzteky!

"Do života přeji Lele jen to nejlepší. Ale jestli nikoho nemá, o to je smutnější, jak se chová a byla by to od ní další zbytečná sra*ka, jak na sebe zoufale strhnout pozornost. Ale byl bych raději, kdyby lásku našla...," nechal se slyšet zápasník, pak ale došlo ke zvratu celé situace!

Sotva pár dní po představení svého milence na Instagramu se Lela Ceterová začala znovu objevovat po boku Karlose Vémoly!

Přízeň své milované si známý zápasník pak získal nákupem drahých darů a spontánní luxusní dovolenou u moře, kde už laškoval s myšlenkou svatby! Dlouho to netrvalo a Terminátor skutečně poklekl a požádal Lelu o ruku!

"Tak a je to tady," pochlubil se Vémola videem s žádostí, na kterou dostal kladnou odpověď! Někteří z fanoušků ale rodinné štěstí považují za frašku, zvlášť po událostech posledních měsíců! "Tak se to dělá haha! Nejdřív si pozveš do koupelny jinou a o pár měsíců později požádáš o ruku," shodují se sledující na tom, že vztah této dvojice je lehce nestandardní. Jak dlouho jim to tentokrát vydrží a zda se bouřlivák Karlos skutečně napravil, to ukáže až čas.