Karlos Vémola a Lela Ceterová zažili velmi divoký rok. Na zápasníka MMA se provalila nejedna nevěra a jeho partnerce už zkrátka došla trpělivost.

"Zklamala mě Karlosova nevěra. Přetrvávala mezi námi krize, a proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování," nechala se slyšet Lela, která se nakonec skutečně na nějaký čas od Vémoly odstěhovala.

Na začátku prosince ovšem došlo k nečekanému obratu a partneři si k sobě opět našli cestu. A aby Terminátor už o svoje holky nepřišel, rozhodl se svou milovanou požádat dokonce o ruku. To ovšem neuniklo bývalé milence Lulu, která se do Vémoly pořádně pustila.

Karlos Vémola si známostí se Zdenkou Černou alias Lulu pořádně zavařil. Blondýna se totiž nebála jejich románek naprášit bulváru a dokonce jako důkaz vytáhla selfíčka z koupelny Vémolandu.

Zápasník MMA však poměr nikdy nepřiznal, a Lulu dokonce veřejně zapřel s tím, že je to jen "nejaké koště," čímž ji ale pořádně namíchnul!

Černá pak pravidelně na Instagramu psala negativní komnetáře na Vémolu a snažila se mu za jeho slova pomstít tím, že často označovala ve svých stories Lelu Ceterovou a psala příspěvky typu: "No Lela, No Lili, only Lulu," v domnění, že nejspíš zápasník půjde své zlomené srdce léčit právě za ní! Jenže, nic takového se nestalo.

Romantické zásnuby Karlose Vémoly a Lely Ceterové na ročních narozeninách jejich dcery Lili samozřejmě neunikly Zdeně Černé.

"Je mi úplně u p****e zasnoubení chronického nevěrníka a sukničkáře. Hodně štěstí Lelo Ceterová," napsala Lulu na sociální sítě.

Podivné je, že se Černá stále aktivně zajímá o svého exmilence, ačkoliv na Instagramu už fanouškům představila nového muže