Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Snad to není nějaká sra*ka! Vémola se vyjádřil k nové lásce Lely

Karlos Vémola
Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia

Měl jen pár hodin před zápasem, pořádně soustředit se však nemohl. Hvězdu českého MMA Karlose Vémolu totiž lehce vykolejila jeho bývalá přítelkyně Lela Ceterová. Ta totiž na sociální síti sdílela fotografii s pugétem růží a popiskem o nové lásce. Podle Vémoly by ale všechno mohlo být docela jinak.

Jejich vztah doprovázela spousta skandálů, jejich fanoušci však stále věřili, že se nakonec vše vrátí do normálu. Zápasník MMA Karlos Vémola a Lela Ceterová se nakonec rozhodli, že jim bude lépe, když se rozejdou. Téma je to ale stále poměrně citlivé, a tak se nelze divit, že zpráva o nové lásce Lely Karlose poměrně rozhodila. 

Matka jeho roční dcerky totiž na sociální síti sdílela fotografii s pugétem rudých růží a krátkým, přesto úderným, popiskem: „Nová etapa života začíná velmi pěkně.” Poukazuje snad Lela fotografií na novou lásku ve svém životě? Podle Karlose Vémoly by mohlo být vše jinak!

Karlos Vémola Lela Ceterová

„Kdyby novou lásku měla, přál bych jí to. Aspoň by byl klid, byla by spokojená a necítila se furt ublížená,” reagoval podle Blesku na zvěsti Vémola. „Rozešli jsme se v pohodě. Ale podle mě, pokud bych dostal kytky, nezveřejňují název firmy, smrdí mi to nějakou spoluprací,” pokračoval ještě s tím, že mu na příspěvku něco nesedí. 

Je však více než jasné, že Vémolovi takové zprávy chvíli před vypjatou bitvou s Mikuláškem na klidu rozhodně nepřidaly. Rozhodně to byla tvrdá podpásovka. „Jestli to tak je, dala to zbytečně před mým zápasem. Pokud někoho nového má, měla by to být ona, kdo mi to řekne,” nechal se slyšet Karlos. 

Lela Ceterová Karlos Vémola

Pokud je ale vše jinak, jedná se dle Vémoly o ubohý kousek. „Do života přeju Lele jen to nejlepší. Ale jestli nikoho nemá, o to je smutnější, jak se chová a byla by to od ní další zbytečná sra*ka, jak na sebe zoufale strhnout pozornost. Byl bych raději, kdyby lásku našla,” dodal ještě zápasník MMA nakonec.

Jak to ve skutečnosti celé je, na to si budou muset fanoušci bývalého hvězdného páru ještě zřejmě nějaký čas počkat. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky