Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karlos Vémola měl nachytat Lelu s kamarádem, údajnou nevěru popsal ve videu

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Zdroj: Profimedia
Karlos Vémola a Lela Ceterová

Karlos Vémola opět řeší krizi ve vztahu s Lelou Ceterovou. Nejznámější MMA zápasník se na Instagramu svěřil fanouškům se šokující informací o další nevěře. Tentokrát ale ze strany Lely, která má údajně poměr s blízkým kamarádem Terminátora, Vítkem Kaiserem.

Karlos Vémola hlásí definitivní tečku za vztahem s Lelou Ceterovou. Dvojici se minulý rok podařilo překonat provalenou nevěru zápasníka a vše vypadalo zalité sluncem. Vémola si s Ceterovou dokonce pořídil druhého potomka Rockyho a plánoval velkolepou svatbu s matkou svých dvou dětí.

Veselka už ale nejspíš podle všeho neproběhne. "Nikdy neperu prádlo na sociálních sítích, ale dneska bohužel nemůžu jinak. Přišel jsem na to, že má Lela poměr s jiným frajerem. Je to nechutný samo o sobě, když je šest týdnů po porodu a o to horší, že to byl můj dobrý kamarád. Ona chce teď všude na sociálních sítích sdílet, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále," šokoval MMA zápasník své fanoušky na Instagramu

Vémola prý nachytal svou partnerku doma s blízkým kamarádem. "Dovedete si představit, když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, takže facky začnou lítat. Facku dostal jenom on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase. Za to, že si hraje na kamaráda. Lely jsem se ani nedotkl, i když budete nejspíš číst něco jiného," vysvětlil zdrcený Vémola.

Podivné nákupy diamantů a Cartier šperků

Na nevěru své ženě přišel Karlos Vémola prý díky drahým šperkům, které jí kupoval milenec.

"Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, že Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, ale já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Tvrdila mi, že si vydělává Instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil, že to má všechno od mého kamaráda," popsal zápasník v živém vysílání.

Ceterová si sice užívala luxusních darů od milence, to ale netušila, kdo je vlastně financuje. "Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila. Paní Kaiserová chudák vůbec neví, že za peníze kupoval Vítek mé ženě diamanty a další drahé dary," odhalil Vémola pozadí celé aféry.

"Nejsem žádný svatoušek, ale mít ženu v nemocnici krátce po porodu, se dvěma dětmi doma a chodit za kamarádovou ženou, to je vrchol prasárny," dodal znechuceně.

Definitivní konec

Důvodem románku Lely Ceterové je podle Karlose Vémoly pouze vidina slibné a zajištěné budoucnosti.

"Pan Kaiser jí nasliboval byt, auto a tvrdil jí, že mě nepotřebuje, proto se s ním tahala. Myslím si ale, že až paní Kaiserová zjistí, za co utrácí její peníze, tak mu vše utne a Lela samozřejmě nic nedostane," tvrdí hvězda MMA.

Ačkoliv byl v minulosti nevěrníkem právě Karlos, tento přešlap Lely prý nehodlá tolerovat. "Toto je definitivní konec Karlose Vémoly a Lely Ceterové. Mrzí mě, že jsem přišel o kamaráda, o ženu a že své děti uvidím mnohem méně. Moc se omlouvám, ale musím se na pár týdnů vypařit ze sociálního světa, protože mám dost práce s rodinou a se zdravím. Dál se k tomu vyjadřovat už nebudu," uzavřel. Video ze sociálních sítí následně odstranil.

Lže Vémola?

Zajímavostí je, že nevěru popřela pro eXtra.cz jak Lela, tak manželka Víta Kaisera, která tvrdí, že je se svým chotěm takřka neustále a žádné facky od Vémoly rozhodně nedostal. Je tedy možné, že MMA bojovník měl pouze zkrat, který bude později zřejmě muset vysvětlit. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky