Karlos Vémola se ještě nedávno na svém Instagramu pravidelně chlubil svou krásnou partnerkou Lelou Ceterovou a společnou dcerkou Lili, rodinné štěstí se ale ze dne na den rozpadlo. Ceterová se nechala slyšet, že už měla Karlosových záletů po krk, a proto se rozhodla odstěhovat se i s dcerou na Slovensko.

Ačkoliv Vémola své nevěry intenzivně popírá, objevila se žena, která má o poměru s ním dokonce důkazy. Zdena Černá alias Lulu se prý s Terminátorem vídala už v době, kdy byla Ceterová těhotná! Lulu má dokonce fotografie pořízené v koupelně Vémoly, a konverzace s Lelou, která o jejich románku věděla delší dobu. Jenže, ani přes existující důkazy se zápasník k milence nepřihlásil a ještě jí pořádně naložil.

Zapírat, zapírat, zapírat

Karlos Vémola byl už poněkolikáté hostem v Show Jana Krause a známý moderátor se ho samozřejmě začal vyptávat na události posledních dní. Když ale přišla řeč na Zdenu Černou, Vémola si přestal brát servítky. "Kdo je Lulu? Tu neznám!" zapřel nejdřív Vémola vehementně Černou. Když ale Jan Kraus podotkl, že jsou si Ceterová s Černou v něčem podobné, vytočil se zápasník doběla.

"Cože? To si nedělejte ani srandu, vždyť to je nějaký koště! No viděl jste ji? Ne, neukazujte mi ji, ja ji ani nechci vidět," urazil ostře Terminátor svou milenku a následně se ještě zastal Ceterové! "Že jsou si podobné? Tak to ani náhodou! Lela je krásná ženská, tyhle dvě bych rozhodně nesrovnával," pěl Vémola chválu na svou dnes již ex přítelkyni. Známý bijec se netají tím, že by rád vztah ještě zkusil slepit.

Zdenu Černou prý vůbec nezná

"Každý v životě, kdo měl pěkný vztah, by ho neměl házet za hlavu a měl by se ho snažit zachránit, pokud to jde. Máme krásnou holčičku, kdo by nechtěl. Pokud to půjde, tak to bude. Ani jeden z nás neví, jestli to půjde zachránit, každý máme jiné životní cíle, třeba to jednou sladíme. Uvidíme," prozradil Vémola deníku Super.cz.

Zápasník MMA by vztah rád slepil, ze strany Ceterové to ale na návrat nevypadá, už pár dní žije nový život na Slovensku. Podle Vémoly to však není žádný problém.

"Slovensko je v podstatě za rohem. Mám děti v Londýně, není to situace, kterou bych nikdy předtím neřešil. S bývalou partnerkou jsme se rozešli, když malýmu bylo šest měsíců. Také jsem lítal. Jsem pohodový táta, nakrmím, postarám se. Poradím si s tím. Hlavně aby byli rodiče rozumní, to my jsme, určitě se domluvíme," tvrdí s jistotou Vémola. Vztahy se novými ženami prý v dohledné době rozhodně neplánuje! "Už nic nehledám, myslel jsem, že jsem hledal a našel," uzavřel.