Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karolína Kurková oznámila šťastnou novinku: S manželem čekají třetí dítě

Karolína Kurková
Karolína Kurková
Zdroj: Profimedia.cz

Jedna z nejslavnějších Češek, které se díky modelingu podařilo prosadit se i za oceánem, na sociální síti oznámila skvělou zprávu. Se svým manželem Archiem Drurym totiž čekají třetího potomka!

Modelka Karolína Kurková a celá její rodina mají pořádný důvod k oslavě. Blonďatá kráska na sociální síti sdílela odhalenou fotografii, na které stojí nahá a z jejího bříška je patrné, že je v očekávání. 

„Jsem tak šťastná, že to můžu i s vámi sdílet. Bude nás pět,” napsala ke snímku, který nafotila pro magazín Glamour. „Všem moc děkujeme za gratulace. Nemohli bychom být šťastnější nebo se snad více těšit na toto nové, speciální období,” dodala ještě. S manželem již mají dva syny, jedenáctiletého Tobina a pětiletého Noaha. Pohlaví třetího dítěte dosud známo není, dočká se do třetice modelka dcery, nebo trojici doplní další chlapeček?

Karolína Kurková Karolína Kurková Zdroj: Profimedia

Oba synové prý umí velmi dobře česky, jak podle webu Super.cz prozradila Karolína Kurková během loňského jarního týdne módy v Praze. Důvodem jsou časté návštěvy Karolíniných rodičů, kteří modelku a její rodinu pravidelně v Americe navštěvují. 

„Jak jsou s námi rodiče hodně, tak kluci umí česky. Ten starší ne tak super jako ten tříletý, ten mluví úplně perfektně. Ale snaží se. Nevím, jestli mají lepší přízvuk než já, ale určitě jsou na tom dobře,” nechala se pro Super.cz Kurková slyšet.

Karolína Kurková Karolína Kurková Zdroj: Profimedia.cz

Modelka Karolína Kurková dokázala něco, o čem může většina modelek jen snít. Díky svému půvabu a odhodlání se dokázala prosadit ve světě modelingu téměř po celém světě. Fotila a předváděla oblečení pro nejvýznamnější značky a nějaký čas byla dokonce andílkem Victoria’s Secret.

Karolína je rovněž velmi aktivní na sociálních sítích. Na svém Instagramu zanedlouho dosáhne na jeden milion sledujících. Se svými fanoušky sdílí střípky ze svého života. Jedním z nich bylo právě radostné oznámení o očekávání příchodu dalšího potomka. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky