Karle, jak jsme řekli jste patronem Hafan srazu a viditelně máte k psíkům blízko, proč jste nepřišel vyvenčit toho svého?

„Na to je jednoduchá odpověď. Prostě momentálně žádného nemám. V naší rodině ovšem pejsci byli skoro od nepaměti. Teď třeba sestra má dva přítulné a milé kousky. Ovšem, když to tu vidím, co všechno tahle zvířátka dovedou a jak milují své pány, začnu asi o pořízení takového kamaráda do budoucna uvažovat. Víte, když můj partner, manžel Vláďa Řepka, sem tam tvrdívá, že má doma už jednoho voříška, tedy mě, a s ním si vystačí, tak si přeci jen ve skrytu duše myslím, že je už trošku nalomen a nakonec přivítá u nás doma i toho čtyřnohého (smích),“ sdělil nám Karel.

No dobrá, ale co kdyby to náhodou přeci jenom neklaplo, nestálo by za to, když už máte rád vše živé, pořídit si jiného parťáka ze zvířecí říše?

„Ne, buď to bude hafan, nebo nic. Radost a péči ke zvířatům má u nás momentálně na starosti moje sestra. Když byla malá, tak jsme měli doma docela solidní a trochu i netradiční zvěřinec. Tak třeba jsme sdíleli společnou domácnost třeba se šneky, žížalami, morčaty, rybičkami, mihla se tam i krysa no a teď se stará o kočky, psy, andulku a chameleona. Když tedy zatoužím po téhle společnosti, tak vyrazím za sestrou do Klánovic a tam se s onou zvířenou potěším a hrajeme si. To mne baví a užívám si to,“ prozradil moderátor, lektor, kouč a spisovatel.

Dnes jsme tedy na srazu hafanů a ještě na závěr nám prozraďte, co vás čeká v nejbližší době?

„Tak v tom mám jasno. Ještě než se ujmu role patrona, tak samozřejmě musím sestřiným a tedy i svým zvířecím miláčkům koupit nějaký ten dárek. Určitě navštívím psí salon. Jak jsem měl možnost v rychlosti nahlédnout do nabídky zřejmě zakoupím nějaký módní obojek nebo čmuchací kobereček a také nějakou tu sladkost na zub. No co mne čeká dál? Tradičně moderování na CNN Prima News, řada společenských akcí, které budu provázet a také přednášky a motivační semináře na téma Štěstí se dá naučit nebo Nebát se a mluvit. Mám za sebou i pět knížek a chystám další, ovšem zůstanu v tomhle případě tajemný a neprozradím, o čem to bude. Tak a teď mne omluvte, psíci a organizátoři už začínají být dost netrpěliví,“ dodal Karel Voříšek, rozloučil se a odešel plnit své pracovní povinnosti i radůstky.