Údajná milenka Karlose Vémoly se vlastním jménem jmenuje Zdeňka Černá. Všichni jí však znají pod pseudonymem Lulu. Takhle plastiková panenka si měla s MMA zápasníkem začít v době, kdy byla jeho přítelkyně Lela Ceterová těhotná.

Už před provalením nevěry, kterou Vémola popírá a Lulu o ní mluví, kde může, si vrabci na střeše cvrlikali, že Vémola není úplně věrný typ. Už v minulosti sám řekl, že ho plastikové krásky fascinují a přesně taková takhle fitness trenérka je.

Vémola je v průšvihu

Lulu se před veřejností ani nesnažila schovávat, a aby si to posichrovala, vyfotila se v jeho koupelně, ze které dala pár dní před ní fotku Lela. Je víc než jasné, že se chtěla zviditelnit a pokračuje dál. Na Instagram dává snímky, kde označuje Lelu a Vémolu. „Pravda nakonec vždy vyjde najevo,“ píše u jednoho z nich.

I naše redakce ji žádala o rozhovor, ale u ní odpovědi na pár jednoduchých otázek rozhodně nejsou zadarmo. „Ráda vám interview poskytnu, ale honorář je 100 euro,“ napsala nám Lulu, která se na celé situaci snaží přiživit. Jinak by za rozhovor nechtěla více než dva a půl tisíce korun.

Fotka z Vémolovy koupelny vše prozradila

I když článek s vyjádřením osvalené krasavice nevyjde, Vémolova nevěra se bude probírat dál. Lulu se nemusí bát. Rozebírá se i v nejrůznějších talkshow.

„Pro mě je to těžký, protože máte partnerku, ta je Lela, pak dcerku Lili a pak je tam Lulu, s kterou byl ten malér,“ vložil se do kauzy známý moderátor Jan Kraus ve svém pořadu, kde o Karlosově nevěře začal bez okolků hovořit.

Lulu do kauzy zatáhla dceru Lely a Vémoly

„S Lulu nebyl žádný malér, protože ani nevím, kdo to je,“ popřel vše zápasník s tím, že se nyní objevilo několik plastikových blondýn, které tvrdí, že ho znají. „Najednou se stal problém a hlásí se ke mně kdejaká ženská z Prahy,“ stěžoval si Vémola.

Vrchol všeho byl, když Lulu na Instagramu zveřejnila opravdu nevhodný popisek. „Ne Lela, ne Lili, jen Lulu,“ napsala k fotce ve spodním prádle. Lili je dcera Vémoly a Lely a zatahovat do celé kauzy dítě je zvrácené.

„Co do toho taháte malé dítě? Jste opravdu kus trosky, která se snaží jen zviditelnit. A tahat do problému malinké dětičky, to je vrchol hnusu. Vy celá jste vlastně vrchol hnusu,“ kritizovala ji jedna účastnice diskuze na sociální síti. Uvidíme, zda o Lulu ještě uslyšíme za pár měsíců nebo bude ticho po pěšině.