Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podle Karla Vágnera byl Gott mimozemšťan, s jeho smrtí se stále nesmířil

Karel Vágner
Karel Vágner
Zdroj: Profimedia.cz
Karel Vágner

Karel Gott a Karel Vágner byli nejen kolegové, ale také velice dobří kamarádi. Vágner se netají tím, že ho Gottova smrt velice zasáhla, a v nedávném rozhovoru pro Český rozhlas zavzpomínal na svého blízkého přítele.

Karel Gott se proslavil nejen díky svému pěveckému talentu, lidé ho milovali také kvůli jeho povaze. Zpěvák měl pověst gentlemana a laskavého člověka a byl oblíbený jak u svých fanoušků, tak u kolegů z branže, kteří ho považovali za vzor.

Smrt Karla Gotta byla zdrcující pro celý národ, odešla totiž jedna z největších hvězd českého showbyznysu. Zpěvákova rodina, tedy vdova Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly, se po jeho odchodu stáhla do ústraní. Před pár dny vyslala Gottová do světa autobiografickou knihu Má cesta za štěstím, na které její muž pracoval až do posledních dní a ve svém díle popsal zajímavé i tíživé momenty svého života.

Věrní fanoušci na zpěváka nezapomínají a o jeho knihu je od prvního dne enormní zájem. Karel Gott ale chybí hlavně svým nejbližším a kamarádům, kteří se s jeho odchodem ani po téměř dvou letech stále nemohou smířit.

Po odchodu Karla jsem na tom byl velice špatně, říká Karel Vágner

Karel Vágner prožil s Karlem Gottem většinu svého života. Byli nejen kolegové, ale také blízcí přátelé, a skladatel prý kamarádovu smrt stále nechce přijmout.

„Po odchodu Karla jsem na tom byl velmi špatně, od té smutné zprávy jsem nemohl spát. Karel nás sestřelil,“ řekl pro VIPosobnosti.cz Karel Vágner.

„Karla jsem znal ještě jinak. Projeli jsme spolu s Amforou celý svět. Národu určitě dochází, o jakého člověka a velikána jsme přišli, a to nejen po stránce pěvecké. Opět si zapálím za Karla svíčku a pomodlím se za něj,“ sdělil hitmaker stejnému webu se slzami v očích. Vágnera prý ani po dvou letech smutek ze ztráty Karla Gotta neopustil.

Karel Gott byl podle Vágnera nadpozemskou bytostí

„Osobně jsem přesvědčen, že Karel je mimozemšťan. A tak jsem to i myslel. Už jenom za to, co dokázal nejen v dobách minulých, ale i teď, ve svých současných letech, si zaslouží úctu a obdiv. Je to dokonalý profesionál. Navíc obdivuji jeho vlastnosti čestného člověka,“ řekl o svém kamarádovi Karel Vágner v knize Cesta k vrcholu a svá slova potvrdil i v nedávném podcastu Hovory Vlastimila Ježka, který vysílá Český rozhlas.

„Pro mne to byl úžasný člověk. Já si dodnes myslím, že to byl mimozemšťan, protože zůstal čistý a krásný. Nad nikoho se nepovyšoval, s tím, co uměl, to bylo neuvěřitelné. On tvrdil, že šel hlavně po tom, aby nás lidi měli rádi. Abychom měli písničky, které se jim budou líbit. A to samé jsem dělal i já,“ zavzpomínal Vágner dojatě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU