Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Šíp a Všechnopárty: Nahradí oblíbenou show definitivně jiný pořad?

Karel Šíp
Karel Šíp
Zdroj: Profimedia
Karel Šíp

Karel Šíp už několik měsíců nemůže kvůli pandemické situaci natáčet svůj pořad Všechnopárty. V březnu proto vymyslel obdobnou show s názvem Minišou, je to ale náhrada za původní pořad? 

Všechnopárty Karla Šípa patří mezi nejoblíbenější talkshow u nás. Moderátor svůj pořad začal vysílat už v roce 2005 a televize dodnes odvysílala více než 600 epizod.

Kvůli koronaviru ale musel Šíp a jeho tým s natáčením přestat. Show je totiž založená na reakcích diváků, což je aktuálně problém. 

Moderátor se rozhodl Všechnopárty nahradit novým pořadem Minišou, ta ale bude z obrazovek stažena, jakmile bude možné natáčet původní verzi talkshow.

Karel Šíp se chce vrátit k Všechnopárty, Minišou je pouze dočasné řešení

„Není to vůbec žádná show, výstižnější je mini. S minimálními prostředky se budu snažit do našeho povídání vtáhnout diváky tím, že se pokusím rozmlouvat se svými hosty i o věcech, o kterých běžně nemluvili,“ řekl před časem Karel Šíp o novém pořadu.

„Nejde o náhradu za Všechnopárty. Jenže neustálé čekání na zmírnění vládních opatření mě přivedlo k úvaze – když takřka nic nelze, lze vůbec něco? A to je výsledek: v prázdném divadle, bez diváků, lze vést rozhovor s jedním hostem ze vzdálenosti předepsaných dvou metrů,“ prozradil moderátor.

Jenže od tohoto prohlášení už uběhlo několik týdnů, a stále není možné původní talkshow natáčet, znamená to konec?

Šípova slova potvrdila kreativní ředitelka

Že je Minišou pouze dočasným řešením, potvrdila i kreativní producentka Lucie Kapounová. „Určitě nenahrazuje Všechnopárty. Ta má své fanoušky a já věřím, že k jejímu natáčení se vrátíme hned, jak to bude možné. Ale než se tak stane, je tu Minišou,“ říká producentka.

Minišou běží od 27. března, a dokud nebude možné do divadla pozvat diváky, bude i do budoucna nahrazovat oblíbenou Všechnopárty.

Fanouškům pořadu tak nezbude než vyčkat, až se konečně uvolní pandemické restrikce.

Zdroj: Česká televize

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky