Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Všechnopárty se vrací po roční pauze, Karel Šíp se covidu už nebojí

Karel Šíp
Karel Šíp
Zdroj: Profimedia
Karel Šíp

Fanoušci Všechnopárty si mohou konečně oddechnout. Známý moderátor se už naštěstí přestal bát nemoci covid-19 a začal natáčet nové díly oblíbených rozhovorů. Na koho se diváci mohou těšit po prázdninách?

Zatímco někteří umělci se během pandemie snažili pracovat v jakýchkoliv podmínkách, Karel Šíp bral riziko nákazy koronavirem hodně vážně. Raději se proto stáhl do ústraní a čekal, jak se bude situace vyvíjet. "Pan Šíp se stále bojí většího množství lidí okolo sebe, proto se vyjádřil tak, že je pro odložení Všechnopárty až na podzim a chce dokončit projekt Minišou," prozradil deníku Aha! zdroj z bavičova týmu.

Bohdalová a Svěrák

Přesto Šíp popřel, že by byl jediný, kdo by na jaře odpískal další díly populárního pořadu. "Pokud vím, Všechnopárty bychom měli odstartovat až v září. Budou-li k tomu podmínky. Ale nejsem ten, kdo o tom rozhoduje," uvedl moderátor a scénarista show.

I když například Jan Kraus svoji relaci už dlouho natáčí přímo před diváky, Všechnopárty vznikala v komornějším formátu jako Minišou. Karel Šíp tak postupně vyzpovídal šest známých osobností, mezi kterými byli například Jiřina Bohdalová nebo Zdeněk Svěrák.

Těším se na diváky

"Sděluji tímto, že minisérie Minišou se rozhovorem s Markem Ebenem uzavřela. Všem vám, kterým těchto šest rozhovorů káplo do noty, děkuji. Těším se na naše příští setkání po prázdninách, kdy už doufám pojedeme v obvyklých kolejích pod hlavičkou Všechnopárty a před plným hledištěm," vzkázal na Facebooku svým příznivcům Šíp, který se po roce vrátil do divadla Semafor.

Diváci uvidí silnou trojici hostů, na pódium dorazí zlatý olympionik Jiří Prskavec, herec a porotce ze StarDance Richard Genzer a biochemik Zdeněk Hostomský. "Já se těším úplně na všechno. Na diváky, na celý náš štáb, lidi, s kterýma jsem se celou tu dobu neviděl. S hosty jsme na nejbližší termíny již domluveni, takže věřme, že to tentokrát klapne," uvedl podle webu iDNES.cz Karel Šíp.

Všechnopárty běží v České televizi už od roku 2005.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky