Karel Janeček se dlouhá léta prezentoval jako milovník polyamorie a svými netypickými vztahy, i láskou k více ženám současně, se vždy rád chlubil.

Vše se ale změnilo, když dvakrát rozvedený miliardář potkal svou současnou partnerku Lilii Khousnoutdinovou a rozhodl se jí plně oddat. Janeček a Khousnoutdinova se vzali na podzim roku 2017 během náboženského obřadu v Bhútánu. Oficiálně se oba rozvedli až dodatečně, Lilia v roce 2017 a Janeček v roce 2020.

Z manželství s první ženou Michaelou má Janeček dvě dcery, Viktorii a Amálii, a se stavařkou Mariem, kterou si též vzal za ženu, má syna Yanise. S nynější partnerkou má dceru Isabelu a novorozeného Karla George. Lilia Khousnoutdinova porodila v předchozím manželství ještě syna Lea.

Narození syna tajil Janeček déle než týden, jeho žena rodila doma

Karel Janeček na začátku těhotenství své partnerky Lilie přiznal, že miminko nebylo plánované. „Rozhodně to nebylo plánované a velmi nás to překvapilo. Já jsem byl hned velmi šťastný, Lilia o něco méně, protože tu první část těhotenství nesnášela úplně nejlépe. Oba dva se na miminko velmi těšíme a radujeme se, že budeme rodiči dalšího děťátka,“ svěřil se tehdy Blesku miliardář.

Kněžka lásky Lilia Khousnoutdinova se vždy hrdě hlásila k příznivkyním domácích porodů. Proto první společnou dceru, kterou má s Karlem Janečkem, rodila doma s pomocí asistentky.

Stejný postup zvolila trojnásobná maminka i tentokrát a svého syna Karla George též přivedla na svět v domácím prostředí.

„Porodila jsem mezi vanou a dveřmi,“ směje se trojnásobná maminka Lilia

„Tenhleten malinký uzlíček se jmenuje Karel. A je to moje třetí dítě, druhý syn, narodil se cca před týdnem a je to takové naše velké štěstí Já se cítím úplně báječně, jsem tak vděčná, že ten porod byl jednoduchý, krátký. Já se cítila den po porodu báječně, nic mě nebolelo. U dcery jsem myslela, že to už jednodušší nemůže být. Ale může. Malý je zdravý a já jsem moc vděčná,“ svěřila se čerstvá maminka v pořadu ShowTime.

Malý Karel George se narodil už 13. 5. 2021, jeho rodiče si ale informaci nechali pár dní jen pro sebe. Radostná zpráva se nedostala ven mimo jiné proto, že u porodu byla pouze jedna porodní asistentka. „Byla jsem ve vaně a potom jsem šla s porodní asistentkou na procházku, takže jsem porodila mezi vanou a dveřmi,“ popsala Khousnoutdinova detaily.

Narozením syna se poté pochlubil i sám Janeček a ukázal první fotky. „Rád bych se s Vámi podělil o radostnou zprávu. Karel George Janeček se nám narodil doma, pod skálou u řeky, v 1:21 ráno. Již více než týden je na tomto světě, zdravý a plný života. Děkuji své milované ženě Lilii za tento nádherný dar. Přeji všem našim dětem krásné a svobodné životy plné lásky. Je naše primární zodpovědnost takový svět vytvářet pro nás pro všechny,“ napsal na Facebook. Oběma rodičům k narození potomka gratulujeme.