Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Změny v rodině Gottových: Karlova dcera Lucie se rozhodla k důležitému kroku

Lucie Kovaříková
Lucie Kovaříková
Zdroj: Profimedia
Lucie Kovaříková

Karel Gott (†80) měl svou dceru Lucii upřímně rád a její manželství dával za příklad. Rozvody neměl rád a dceru by jistě nepochválil. 

Konec lásky 

Druhá dcera Karla Gotta prochází velkou životní změnou. Rozvádí se a ona i její skoro bývalý manžel už mají nové známosti. „Zatím se na všem dohodli, Honza se odstěhoval. Oba syny, Vojtu i Honzu, vychovávají ve střídavé péči, tráví tak s tátou i mámou stejně času, což je skvělé. Předběžně jsou Lucka s Honzou dohodnuti i na rozdělení majetku. Zatím vše nasvědčuje tomu, že by mohlo jít o klidný rozvod,“ tvrdil ještě nedávno zdroj z jejich okolí. 

Kovařík sice ženu, která se objevuje po jeho boku, nazývá kamarádkou, ale mělo by se jednat o paní Evu. Lucie podlehla o pět let mladšímu muži a už před několika měsíci k němu odešla. „S Lukášem to beru vážně. Přeju si být v novém vztahu šťastná,“ řekla skromně Lucie. Nic víc k životu zřejmě nepotřebuje.

Třetí strana 

Dominika Gottová rozpadu jejich vztahu napomohla. Po návratu do Čech se spojila s Honzou a vyslechla jeho stížnosti na manželství, které procházelo krizí. 

Atmosféře u Kovaříků tak nepřidala. Zvěsti ohledně vměšování do cizích vztahů se nevyhnuly ani Ivaně Gottové. „Chtěl bych dementovat zprávy, že Ivana Gottová by měla jakýkoliv vliv na náš rozvod,“ popřel vše Honza. „Nastalá situace je pro všechny v úzkém rodinném kruhu těžkým obdobím,“ vysvětluje. „V první řadě jde o naše nezletilé syny Jana a Vojtu, kteří tuto situaci nezvládají lehce, jelikož jsem byl nucen změnit bydliště a nemohu se s nimi stýkat tak často." 

„Dohodli jsme se na všem, co se týká výchovy dětí a péče o ně. Naše manželství bude ukončeno dohodou. Manželka již delší dobu vede svůj vlastní život s novým partnerem, což vyvrací jakýkoliv vliv Ivany Gottové na našem rozvodu,“ dodal na vysvětlenou.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky