Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott, jak ho lidé neznají: Milenky promluvily o jeho intimním životě

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Karel Gott

Legendární zpěvák Karel Gott si během své kariéry vybudoval obrovskou základnu fanoušků. Muži chtěli být jako on, ženy zase chtěly získat jeho srdce. I když se o to některé z nich mnohokrát pokoušely, Gott byl dlouhá léta nedostupný. To ovšem neznamená, že si neuměl společnosti žen náležitě užívat. Mistrovy milenky prozradily, co se dělo za dveřmi jeho ložnice. 

Měl desetitisíce fanynek, které po něm toužily, každý den poslouchaly jeho hudbu a snily o tom, jaké by bylo pohladit jej, políbit anebo obejmout. Zpěvák Karel Gott se vzrůstající slávou nezískal jen popularitu a peníze, ale hlavně také náklonnost spousty žen. Možná i proto pro něj bylo tak těžké najít tu pravou. Mistr se dlouhá léta nechtěl vázat, namísto sňatku a založení rodiny si užíval toho, co mu život zrovna nabízel. A byla to právě přízeň žen, čehož zpěvák uměl využít nejvíce. Jeho ložnicí prošla řada jeho obdivovatelek, které se po letech nestyděly prozradit detaily z Mistrova intimního života. 

Když milenky pláčou

Několik žen, které se s Karlem Gottem intimně sblížily, vzpomínalo v knize Michaely Remešové a Dalibora Máchy s názvem Když milenky pláčou na to, jakým byl zpěvák za dveřmi své ložnice. A nejen tam! „Milovali jsme se i několikrát za noc. Není tím, kdo si se ženou lehne vždycky jenom do postele. I místnosti jsme střídali. Karel je romantik. Při sexu ale ne,” vzpomínala v publikaci jeho dávná partnerka Jitka Svobodová. 

„Milovali jsme se všude. Nejraději v obýváku jeho domu. Z perského koberce jsem měla pěkně odřená kolena,” uvedla zase plavovlasá Marika Sörösová, která s Karlem Gottem na konci devadesátých let udržovala poměr. „Karla jsem sváděla. Když třeba telefonoval, dělala jsem mu striptýz, že musel hovor ukončit, jak byl vzrušený. Pak mě honil po domě,” prozradila ještě otevřeně v knize Sörösová, které v době, kdy začínala s tehdy s osmapadesátiletým Karlem Gottem, bylo pouhých 22 let. 

3 000 žen?

Před několika lety zveřejnil německý bulvární deník Bild rozhovor s Karlem Gottem, ve kterém redaktoři zpěvákovi položili nesmírně osobní otázku. Doneslo se k nim totiž, že měl mít během svého života Mistr ve své posteli na tři tisíce žen. A tak se ho na to zeptali. „Je to nesmysl! Musel jsem přece mezitím také zpívat,” odpověděl rychle zpěvák. „I když my tenoři máme na ženy erotizující účinek, tolik jich nebylo,” dodal ještě Karel Gott v rozhovoru. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky