Všemi milovaný zpěvák Karel Gott se dlouhou dobu nechtěl usadit. Chtěl si užívat volnosti a také přízně žen, o které neměl nouzi. Fanynky mu padaly k nohám a Mistr uměl jejich náklonnost ocenit. Krátce předtím, než se ale stal nedostupným lamačem dívčích srdcí, si chtěl jednu ze svých lásek vzít. A to konkrétně Olgu Svobodovou, která z něj v devatenácti letech udělala muže.

První láska

Žena, která Mistra připravila o panictví, na něj udělala obrovský dojem. „Byl jsem naivní, tak to ale v té době chodilo, každý si myslel, že si vezme tu první. Až později jsem zjistil, že je víc žen a každá je jiná. Přišla třetí, čtvrtá, další a další, pochopil jsem, jak krásné a vzrušující je ochutnávat,” vzpomínal Karel Gott podle Blesku.

Láska k první ženě zpěváka rychle přešla a on se naplno pustil do prozkoumávání neprobádaného. S některými z žen si rozuměl více než s jinými, vždy jej ale odradily ve chvíli, kdy se chtěly usadit a založit rodinu. Na to Mistr zdaleka nebyl připravený. I proto udržoval dlouhodobý kontakt jen s těmi, které si nic nenárokovaly a braly ho takový, jaký byl.

Nadějný vztah ukončil skandál

Jednou z výjimek byla Martina Zbořilová, se kterou zpěvák randil dlouhých sedm let. Po takové době spisovatelka zřejmě nabyla dojmu, že je konečně načase posunou vztah na další úroveň, a chtěla se ke zpěvákovi nastěhovat. Ten s nápadem ovšem nesouhlasil. Možná by býval vztah ale i tak vydržel, kdyby si Zbořilová jednoho dne nepřečetla německý bulvár. V jednom z rozhovorů totiž zpěvák přiznal, že vyzkoušel milování se dvěma ženami najednou. Titulek článku ovšem podle Blesku zněl tak, že si Mistr libuje ve skupinovém sexu. Martina Zbořilová informaci nemohla vstřebat a velké lásce byl definitivní konec.

Otevřeně o soukromí

Některé z milenek Karla Gotta neměly problém s odhalováním toho, jak se Mistr chová v soukromí. A nešlo přitom o informace, jako kdy chodí spát a co si dává ke snídani. Otevřeně hovořily o intimnostech. Ilona Hermová například vyzradila, že si Gott k milování rád pouštěl jako kulisu filmy pro dospělé.

Marika Sörösová zase mluvila o tom, jak měla z perského koberce v obýváku Mistra „pěkně odřená kolena”. „Karla jsem sváděla. Když třeba telefonoval, dělala jsem mu striptýz, že musel hovor ukončit, jak byl vzrušený. Pak mě honil po domě,” smála se Marika v jednom z rozhovorů.

Žen, které okusily chuť zpěvákových rtů, bylo pochopitelně podstatně více. Přes všechny se nakonec dostal až k Ivaně Gottové, vedle které byl schopen se konečně naplno usadit a pustit ji do svého života. Manželi byli jedenáct let, nakonec je rozdělila zpěvákova smrt.

Související články