Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Premiéra filmu o Gottovi je odložena. Místo ní vznikl nový dojemný videoklip

Karel Gott dcery
Karel Gott dcery
Zdroj: Profimedia

Fanoušci legendárního zpěváka Karla Gotta si na nový dokumentární snímek Karel budou muset ještě počkat. Kvůli novým opatření se jeho premiéra přesouvá na neurčito. Čekání si však Karlovi příznivci mohou zkrátit novým videoklipem!

Již 15. října měl do kin vstoupit dokumentární snímek Karel, který by divákům představil zásadní momenty života zlatého Slavíka, stejně jako by zobrazil poslední rok jeho života. Karel Gott ale nakonec do kin ještě nevstoupí, kvůli novým opatřením, která vstoupila v platnost, se premiéra odsouvá na neurčito. 

Fanoušci si tak budou muset ještě nějakou dobu počkat. Ivana Gottová se však rozhodla příznivcům nadělit malou cenu útěchy. „Ráda bych - společně se Supraphonem - dala v této složité době malý dárek nejen zklamaným potenciálním divákům filmu Karel, ale všem příznivcům mého zesnulého manžela. Protože slavnostní premiéra i distribuce filmu musejí být kvůli novým epidemiologickým opatřením odloženy na neurčito, rozhodla jsem se potěšit manželovy fanoušky v České republice i na Slovensku a zveřejnit nový videoklip s titulní písní k filmu Jdi za štěstím. Je pro mne o to cennější, že je to Karlova poslední nahrávka z června 2019, kdy ji zpíval s vědomím, že jde o píseň pro vznikající film,” řekla Ivana Gottová.

Premiéra snímku je odložena na neurčito

Nový videoklip k písni zobrazuje scény, které se do finálního střihu filmu Karel nevešly. „Bylo nám líto, že se záběry z natáčení se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu v dokumentu nakonec spolu s mnoha dalšími scénami nepoužily, jsem proto ráda, že alespoň některé z nich byly režisérem Jakubem Sommerem a střihačkou Šárkou Sklenářovou velmi trefně zakomponovány do tohoto klipu. Jsem vděčná, že manželovým příznivcům můžeme snad alespoň trochu pozvednout náladu v tak nejisté době právě videoklipem k úvodní písni Jdi za štěstím. Pevně věřím, že brzy bude zase dobře, proto přijměte tento dárek od nás i Karla jako naději na lepší časy,” dodala Ivana.

Premiéra dokumentu Karel však není tím jediným, co muselo být odloženo. Fanoušci zároveň v letošním roce očekávali vydání Karlovy autobiografie, kterou stihl dopsat na sklonku života. Její vydání je očekáváno v první čtvrtině příštího roku.

Ivana Gottová dala svému muži slib, že knihu zveřejní přesně podle jeho představ. Zároveň však ve vile na Bertramce našla nejrůznější informace a artefakty, které by podle ní v knize rozhodně neměly chybět a obdivovatelé Karla Gotta by o ně rozhodně neměli přijít. 

Právě proto došlo ke zpoždění vydání knihy. Pro Ivanu je kniha a její finální podoba nemsírně důležitá, a proto není divu, že k jejímu dokončení potřebovala nějaký čas navíc. 

Karel Gott Ivana Gottová Karel Gott Ivana Gottová Zdroj: Profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU