Zpěvák Karel Gott byl svým fanouškům nesmírně vděčný za jejich přízeň a snažil se jim ji štědře vracet. Po svých koncertech tedy s nimi trávil dlouhé hodiny, během kterých neúnavně podepisoval všechny fotografie a podpisové kartičky, a dbal přitom na to, aby se skutečně na každého dostalo. Žádného fanoušky nikdy neodmítl a vždy si dával záležet na tom, aby jej ostatní viděli nejen jako nadaného umělce, ale také jako člověka s krásnou duší. Vše ale mělo svou mez.

Šílené fanynky

Ženy Karla Gotta bezmezně milovaly a tisíce jeho fanynek snily o tom, že získají jeho srdce. Některé z nich se přitom nebály na sebe upozornit i dost diskutabilními způsoby. Někdy se jim jejich snažení vydařilo, jindy se setkaly s neúspěchem. A právě neúspěch jedna z jeho největších fanynek nedokázala jen tak vstřebat. A rozhodla se proto zajít ještě dál.

Jeho partnerce propíchala pneumatiky

Bývalý tajemník Karla Gotta, Jan Adam, v pořadu Face to Face právě o obdivovatelkách Mistra promluvil a vylíčil prazvláštní chování jedné z nich. „Když třeba Karel Gott chodil s Jitkou Svobodovou v polovině 80. let, což byla nádherná modelka nádherné tváře, těla, sošné postavy á la Sophia Loren, tak byla jedna taková příznivkyně, které té Jitce prořezala u auta kola a za stěrače jí dala ceduli ‚Karel patří nám všem, jen ne tobě, ty... (vulgární pojmenování, které Adam nechtěl vyslovit, pozn. red.)’,” vyprávěl Jan Adam ve zmíněném pořadu.

Navzdory tomu, nakolik se Karel Gott snažil ke svým fanouškům chovat vlídně, toto chování jej zvedlo ze židle. A dotyčná se tak stala pravděpodobně jedinou z jeho obdivovatelek, kterou se Mistr nezdráhal náležitě pojmenovat. „Zažil jsem, kdy právě tuhle dámu, která prořezala Jitce ta kola, tak pak mi vyprávěl, že tu tedy urazil, protože už mu nic jiného nezbylo,” dodal ještě bývalý tajemník Karla Gotta.

Zdroj: Youtube

Související články