Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott měl ještě syna, tvrdí jedna z jeho dcer

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia

Měl snad Karel Gott velké tajemství? Jeho dcera Dominika Gottová nyní přišla s šokujícím prohlášením. Dle svých slov má totiž potvrzeno, že má dalšího sourozence, a to bratra. Ne však z matčiny strany, ale z otcovy. Dominika tak tvrdí, že měl Karel Gott kromě čtyř dcer i syna!

O Dominice Gottové je v posledních měsících hodně slyšet. Řeší se hlavně její rozpadající se manželství s finským hudebníkem Timem Tolkkim, které se však dvojice na poslední chvíli snaží zachránit, a také její přestřelky s Ivanou Gottovou. Teď však Dominika přišla s informací, která může spoustu věcí změnit. 

„Myslela jsem si to dlouho a teď mi to blízká osoba potvrdila, že mám bráchu. Jméno té osoby říkat nebudu, ale veřejnost by to měla vědět,” nechala se Dominika Gottová slyšet pro super.cz. „Je to pecka, že mám bráchu, ale bohužel se moc neznáme a třeba by mě neměl rád zrovna tak jako Lucka,” dodala ještě trochu posmutněle. 

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

O možnosti dalšího sourozence Dominika Gottová mluvila již v ve své knize Poslední roky s Karlem, kde však myšlenku úplně nerozvedla. Kvůli knize se také před několika dny vrátila z Finska zpět do Čech. „Knížka začíná vzpomínkami na dětství, na dospívání a vztahy, je i o návratu do Česka a zase zpátky do Finska a je také o vzpomínkách na tatínka,” nechala se Dominika slyšet pro super.cz.

Ve Finsku měla co řešit. Rozpadající se manželství s finským hudebníkem Timem Tolkkim se totiž společně snaží zachránit. Poté, co se Dominika vrátila do Prahy, odjel Timo do dalekého Mexika. Oba teď čekají, až jim bude ve Finsku přiděleno státní bydlení.

Timo Tolkki Timo Tolkki Zdroj: Profimedia

Jak to vypadá, ani Vánoce spolu manželé nestráví. Dominika je totiž bude trávit v Česku. „Určitě si tady užiji Vánoce, a to s maminkou,” řekla pro super.cz. Těší se i na nakupování dárků, které může konečně po rozvolnění opatření proti šíření koronaviru podniknout. 

„Ještě jsem je nekupovala. Maminka teď nemůže vycházet ven, což se změní, jestli nepřijdou nová nařízení. Od čtvrtka by mělo vše normálně fungovat a maminka si chce vybrat dárek sama. Přeje si peněženku, má přesnou představu, jak má vypadat, takže to se nachodíme,” dodala ještě Dominika Gottová pro Super.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky