Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gott se měl ženit už v minulosti: Slovinská kráska mu ale proklouzla mezi prsty

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia

Karel Gott byl odjakživa odpůrce manželství. Ano řekl až krásné a starostlivé Ivaně. Kdysi se ale Mistr přeci jen málem oženil sám od sebe, a to když se zamiloval do žhavé Slovinky Heleny Blagne.

Jiskra přeskočila během natáčení pořadu Televarieté, kde se zpěvačka s Gottem seznámila. Tahle slovinská hvězda byla v devadesátých letech opravdovou sexbombou. Z její strany to dost možná taková láska nebyla, ale Gott si z ní sedl na zadek.

Podle tamních médií se dokonce měli brát, ale ke svatbě nakonec nedošlo, informuje web Expres.cz. Po jeho smrti napsala na sociální síť tajemnou zprávu. „Všechny tvé hvězdy jsou pryč, drahý příteli, a tvůj krásný hlas je navždy umlčen. Odpočívej v pokoji, Karle Gotte,“ vzkázala mu do nebe.

Helena Blagne Helena Blagne Zdroj: Profimedia.cz

Jeho další velikou láskou byla také Alice Kovácsová. Ta se Gottem seznámila, když jí bylo pouhých sedmnáct let. Jeho milenkou byla údajně celých deset let. Vše vyplavalo na povrch až v roce 2017. S Ivanou Gottovou si nemohou přijít na jméno.

Gott s Kovácsovou postupně přerušil kontakt, což ona asi dobře nenesla. Přesto mlčela. „Nikdy jsem o Karlu Gottovi neřekla nic špatného. Nezaslouží si to. A nechci mu ani teď nijak zasahovat do života. Nemá to lehké. Pravda je, že jsme byli dlouhodobí přátelé. Pětatřicet let. Celá rodina ho máme rádi. Tečka,“ řekla webu eXtra.cz, ještě když Gott žil.

Dá se předpokládat, že dlouholetý poměr s Gottem jejího manžela Ondřeje Havelku nijak netěšil. Nutno podotknout, že poměr skončil dávno před jejím manželstvím.

„Karel byl náš rodinný přítel. Můj muž si s ním u nás doma podával dveře, chodil navštěvovat naše děti a tak. Vůbec jsme to nebrali tak, že jde o něco zakázaného nebo tajného. Ondřej to při své velkorysosti respektoval. Když se o tom začalo psát, jako normálnímu chlapovi mu to asi vadilo,“ vysvětlila.

Karel Gott Ivana Gottová Karel Gott Ivana Gottová Zdroj: Profimedia

„Nebylo to pro něj lehké období, ale zároveň to pro něj nebylo žádné překvapivé odhalení, že se s Karlem jako přátelé vídáme. Akorát je introvert a nechtěl si zadat s bulvárem, tak to neřešil. Byla toho ale velká nadílka,“ svěřila se Kovácsová.

Spekulovalo se, že Kovácsová byla jedinou opravdovou láskou jeho života, ale to Gott popřel. „Jak se může cítit má manželka, když se mluví o tom, že ona (Alice) byla ta láska a nikdo jiný? Svou ženu a rodinu miluju a stojím pevně za nimi!“ prohlásil pro deník Blesk kdysi Gott.

Za Ivanou stál, ať se děje, co se děje. Pravdou je, že Ivana se o něj starala do poslední chvíle. Jeho zdravotní stav byl vzhledem k pokročilému stádiu akutní leukémie na konci bídný, ale Ivana to nevzdala. Jak sama říká, ona byla tou jeho osudovou ženou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU