Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Spory v rodině Gottových: Sestry přerušily mlčení a pravda vyšla najevo

Lucie Kovaříková
Lucie Kovaříková
Zdroj: Profimedia
Lucie Kovaříková

Už druhý týden si Ivana Gottová s Dominikou Gottovou vyměňují ostré vzkazy přes média, ačkoliv nejstarší dcera zpěváka tvrdila, že dokáže veřejnosti, že mluví pravdu, již třetí člověk z rodiny ji ale obvinil ze lži.

Dominika Gottová neměla s Ivanou Gottovou zrovna nejlepší vztahy, kolem vzkazu na hrobu Karla Gotta k jeho nedožitým narozeninám se ale situace v rodině ještě více vyhrotila.

"Dominika o rodinu svého otce nejeví žádný zájem, je dospělá, a tedy zodpovědná za své jednání. Dominika není s Ivanou v kontaktu a o rodinu se od svého návratu do Česka nezajímá. Stejně tak se nezajímala o uložení otce a nezajímá se ani o hrob. Nezavolala Ivaně ani Lucii, aby se na čemkoliv okolo nedožitých otcových narozenin domluvila," poslala vdova Ivana přes tiskovou mluvčí Dominice jasný vzkaz.

Na to řekla deníku Blesk.cz nejstarší dcera zpěváka svou verzi: Není pravda, že se o rodinu svého otce nezajímám. A je na manželce mého otce, aby děti obvolala a sdělila jim formu uctění jeho památky, kterou chystá. S rodinou, včetně sestřiček, v kontaktu jsem. Velice mě toto prohlášení zabolelo a dokážu, že není pravdivé," prohlašovala odhodlaně! Jenže, do celé věci se vložila její mladší sestra Lucie Kovaříková a teď i její manžel a oba se shodují na tom, že Dominika Gottová lže jak když tiskne.

Vzkaz na hrobu způsobil v rodině vyhrocené emoce

"Dominika se mi neozvala několik let, naposledy v roce 2016, kdy mě odstřihla ze svého života. I přesto, že jsem jí přála k narozeninám a Vánocům, kontakt neopětovala. Co se vrátila z Finska zpět do Čech, neposlala mi ani své nové telefonní číslo," šokovala Lucie Kovaříková.

Tím se postavila jasně na stranu vdovy Ivany, která prakticky tvrdila to samé. Dominika Gottová se pár dní předtím snažila probudit dojem, že má s příbuznými pravidelný styk tím, že komentovala rozvod své mladší sestry Lucie. "Když jsem se v prosinci vrátila do Česka, tak mi Honza od Lucky psal, zda se neuvidíme, že by byl rád, kdybych přijela. Postěžoval si přitom, že je Lucka hodně pod vlivem Ivany a že kvůli tomu mají doma problémy!" prozradila deníku Aha.

Nyní se k celé situaci ale vyjádřil i Jan Kovařík, který se s Lucií sice rozvádí, ale též se postavil na její stranu a svou švagrovou úplně potopil.

Dominika a Lucie jdou proti sobě

"Chtěl bych dementovat zprávy, že Ivana Gottová by měla jakýkoliv vliv na náš rozvod. Nastalá situace je pro všechny v úzkém rodinném kruhu těžkým obdobím. V první řadě jde o naše nezletilé syny Jana a Vojtu, kteří tuto situaci nezvládají lehce, jelikož jsem byl nucen změnit bydliště a nemohu se s nimi stýkat tak, jako dříve," řekl Blesku Jan Kovařík.

Ke všem zdůraznil, že se rozvádií s Lucií kvůli jejímu novému partnerovi, nikoliv kvůli Ivaně Gottové. "Manželka již delší dobu vede svůj vlastní život s novým partnerem, což vyvrací jakýkoliv vliv Ivany Gottové na našem rozvodu!" 

Jan Kovařík má prý s manželkou Lucií vztahy vyřešené a není mezi nimi žádná nevraživost. "Chtěl bych popřát manželce na cestě jejím životem jen to nejlepší," uzavřel. Všichni s napětím očekávají, zda se ještě k tvrzení příbuzných vyjádří i Dominika Gottová, ta ale zatím mlčí...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky