Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott a Richardem Krajčem uzavřeli tajnou dohodu. Vydání duetu je za dveřmi

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: profimedia.cz

Většina fanoušků Karla Gotta si myslela, že jeho úplně poslední písní byl veleúspěšný hit Srdce nehasnou, který legendární zpěvák nazpíval se svou dcerou Charlottou. Teď však došlo k velkému odhalení! Brzy totiž dojde k vydání vánočního songu, v němž po boku Karla zazní i Richard Krajčo.

Nejpopulárnější český zpěvák Karel Gott stihnul před svou smrtí mnohé. Nejenže dotočil snímek s názvem Karel, který odhaluje jeho soukromí. Nazpíval také duet se svou dcerou Charlottou Srdce nehasnou a dokončil svou autobiografickou knihu. O čem však fanoušci neměli až do poslední chvíle ani ponětí, je Karlův vánoční song, který v posledních chvílích svého života nazpíval se zpěvákem Richardem Krajčem. Informoval o tom blesk.cz.

Frontman kapely Kryštof se nechal pro primácký pořad Showtime slyšet, že vánoční píseň byla dokonce napsána dřív než hit Srdce nehasnou. „Karlovi se to zalíbilo a po týdnu mi s Ivanou volali, jestli bych kromě toho nezkusil napsat píseň pro něho a Charlotte,” prozradil Richard Krajčo. 

Nejnovější píseň nazpíval Karel Gott s Richardem Krajčem

Richard Krajčo & Nikolaos Grigoriadis na Štěrbově vile Richard Krajčo & Nikolaos Grigoriadis na Štěrbově vile Zdroj: Miloš Šálek

Otazník visel nad tím, proč píseň spatří světlo světa až v letošním roce. „Udělali jsme s Karlem spolu takovou dohodu, že uděláme Srdce nehasnou a tohle dáme ven rok poté, co tu s námi nebude, aby vlastně trávil další Vánoce s námi,” vysvětloval Krajčo důvod pozdějšího vydání, které je naplánováno na 5. listopadu letošního roku.

K písni vznikl také videoklip, který je plný známých osobností. Režie se ujala manželka Krajča Karin Babinská. „Objeví se v něm také Iva Janžurová, Alois Švehlík, Pavel Rímský, Lucie Štěpánková,” prozradila Karin. Zároveň řekla, že jejich přáním bylo, aby v klipu účinkovaly nejen ty osobnosti, které má ona s manželem ráda, ale také sám Karel Gott. Vše se prý podařilo ke vší spokojenosti. 

Karel Gott „stráví” letošní Vánoce se svými fanoušky

Karel Gott Ivana Gottová Karel Gott Ivana Gottová Zdroj: Profimedia

Fanoušci Karla Gotta tak mají opět o jeden důvod k radosti navíc. Nová píseň jim zároveň pomůže zkrátit čekání na snímek Karel, který si měl premiéru v kinech odbýt již 15. října 2020. Kvůli stávající situaci s pandemií koronaviru bylo však jeho uvedení odložena na neurčito. 

V příštím roce by měla také vyjít autobiografická kniha Karla Gotta, kterou fanoušci očekávali v letošním roce. Vdova Ivana Gottová však na sociální sítě napsala, že se zavázali manželovi vydat knihu přesně v takové podobě, v jaké by si to přál. Zároveň ve vile na Bertramce našla několik informací a artefaktů, o které by fanoušky nerada ochudila, a proto se je rozhodla do knihy zakomponovat. To však vyžaduje o něco více času. Kniha by tak měla vyjít začátkem příštího roku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU