Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott před smrtí vyslovil poslední přání. Pro vdovu bude náročné jej splnit

Karel Gott Ivana Gottová
Karel Gott Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Karel Gott Ivana Gottová

Karel Gott tušil, že mu moc času nezbývá. Akutní leukémie nedává pacientů moc velké naděje na vyléčení. V poslední chvilce vyslovil zpěvák své poslední přání.   

Ivana Gottová byla se svým mužem do poslední chvíle a věděla o všem, co si přeje. Svoje přání vyslovil už na oslavě svých osmdesátých narozenin, kde byla přítomná celá jeho rodina.

Doma je doma 

„Táta to řekl už loni v létě, když jsme s ním a se sestrou Lucií slavily dodatečně jeho osmdesáté narozeniny. Vysloveně si přál, aby Bertramka zůstala v rodině, což byla vlastně jeho prosba na Ivanu, která už v té době byla její majitelkou," prozradila zpěvákova nejstarší dcera Dominika. "Myslím, že by byla velká nezodpovědnost Bertramku prodat, protože to by vlastně bylo porušení tátova přání," vysvětlila. Osud honosné vily závisí na vdově po Gottovi Ivaně. Všichni věří, že manželovo poslední přání vyslyší. 

Důležité je to i pro společné děti Ivany a Karla Gotta. Charlotte Ella a Nelly Sofie bydlí ve vile od narození a bylo by pro ně zřejmě náročné zvykat si někde jinde. Obvzlášť po tom, co se na ně upínala pozornost od otcovy smrti. Spekulovalo se o útěku rodiny do USA, ale prozatím tomu nic nenasvědčuje. 

Prosincová show 

Mistrovo další přání se týkalo vzpomínkového koncertu. Na tom už Ivana pilně pracuje. Gott si velice dobře uvědomoval, že nesmí své příznivce zklamat. "Chtěl, aby organizátorem koncertu byla agentura Karel Gott Agency a sdělil svému nejbližšímu teamu i velmi konkrétní představu podoby koncertu. Budeme se snažit jeho přání naplnit," říká Ivana Gottová.

Termín byl stanoven na 15. prosince 2020, ale po bleskovém vyprodání vstupenek do pár minut bylo nutné přidat druhý termín hned na následující den. Nikdo tak velký zájem nečekal. Dva koncerty Pocta Karlu Gottovi se blíží a zazní největší hity našeho fenomenálního zpěváka. Vše za doprovodu Bandu Pavla Větrovce. 

V rámci koncertu bude předán šek, který převezme přední český onkolog, prof. MUDr. Marek Trněný, CSc. Finance budou použity na podporu výzkumu v oblasti lymfomu a leukémie prováděného na 1. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU