Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivana Gottová promluvila o posledním přání manžela. Doufá, že fanoušky nadchne

Karel Gott Ivana Gottová
Karel Gott Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia

Karel Gott byl pracovitý až do posledních dnů svého života. Zpěvák ještě stihl natočit Vánoční duet s Richardem Krajčem, o kterém donedávna nikdo nevěděl! Co o písni řekla vdova Ivana Gottová?

Karel Gott věděl, že kvůli vážné nemoci mu už nezbývá mnoho dní na tomto světě. O to víc se ale Zlatý Slavík snažil po sobě zanechat nějaký odkaz!

Nejen že stihl dokončit svou autobiografickou knihu a natočit s režisérkou Olgou Špátovou celovečerní dokument Karel o svém životě, ale také nazpíval ještě svůj poslední hit!

Po dojemném duetu Srdce Nehasnou, kde zpívá po boku své dcery Charlotte se posluchači dočkají ještě Vánočního duetu s Richardem Krajčem. O této skladbě ještě donedávna vědělo pouze pár nejbližších zesnulé hvězdy popu!

Karel Gott Karel Gott Zdroj: profimedia.cz

Pro mnohé fanoušky Karla Gotta jsou Vánoce bez jeho skladeb doslova nepředstavitelné. Zpěvák za svou kariéru nahrál několik Vánočních alb, do svátečních hitů se ale zařadila i například notoricky známá skladba "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš" z filmu Popelka.

K velikému překvapení všech donesl zesnulý zpěvák svým fanouškům krásný a nečekaný dárek! V lednu roku 2019 nahrál skladbu, kterou jeho manželka společně s Richardem Krajčem věnuje posluchačům přímo pod stromeček.

Ivana Gottová o poslední písni svého manžela napsala pár slov na Facebook a Instagram.

Karel Gott Ivana Gottová Karel Gott Ivana Gottová Zdroj: Profimedia

"Milí příznivci, jsem šťastná, že už brzy uslyšíte novou vánoční píseň Richarda Krajča, ve které s ním zpívá i náš drahý Karel. Píseň spolu natáčeli v lednu 2019 a domluvili jsme se, že ji pustíme do světa až letos před Vánocemi, protože vánoční písně a Karel Gott k sobě prostě patří. Chtěli jsme vám dopřát pocit, že je Karel s námi i o těch letošních Vánocích. Věřím, že se vám bude píseň líbit, stejně jako se líbila nám už od prvního poslechu. Od 5. listopadu se můžete těšit nejen na “Vánoční”, ale i na videoklip, který natočila Richardova žena Karin Krajčo Babinská. Věřím, že v těchto pochmurných nelehkých časech vám píseň i klip pohladí duši a pozvednou náladu. Přeji vám hlavně pevné zdraví, pozitivní mysl a v rámci možností úsměv na tváři (dočasně pod rouškou).

Vaše Ivana," nalákala Ivana Gottová fanoušky svého manžela!

Utajené dílo přijali posluchači Gotta s obrovským nadšením! "Váš muž by byl na vás myslím pyšný. To, co pro něj děláte i po jeho smrti, byla jste pro něj opravdu ta jediná. Děkujeme Vám paní Gottová za informace a že nás stále udržujete v pocitu že je Karel s námi," shodují se lidé na sociálních sítích a na slavnou vdovu pějí jen chválu.

Pro některé prý bude nová píseň dokonce ten nejlepší dárek pod stromeček! "Tak to bude asi jediná věc, na kterou se letos o Vánocích budu těšit," tvrdí například paní Karolína Toušková na Facebooku a není sama! I my jsme již velice zvědaví na poslední hit našeho velikána české hudby a těšíme se!

Karel Gott a Ivana Gottová Karel Gott a Ivana Gottová Zdroj: Karel Gott Agency

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky