Karel Gott věděl, že kvůli vážné nemoci mu už nezbývá mnoho dní na tomto světě. O to víc se ale Zlatý Slavík snažil po sobě zanechat nějaký odkaz!

Nejen že stihl dokončit svou autobiografickou knihu a natočit s režisérkou Olgou Špátovou celovečerní dokument Karel o svém životě, ale také nazpíval ještě svůj poslední hit!

Po dojemném duetu Srdce Nehasnou, kde zpívá po boku své dcery Charlotte se posluchači dočkají ještě Vánočního duetu s Richardem Krajčem. O této skladbě ještě donedávna vědělo pouze pár nejbližších zesnulé hvězdy popu!

Pro mnohé fanoušky Karla Gotta jsou Vánoce bez jeho skladeb doslova nepředstavitelné. Zpěvák za svou kariéru nahrál několik Vánočních alb, do svátečních hitů se ale zařadila i například notoricky známá skladba "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš" z filmu Popelka.

K velikému překvapení všech donesl zesnulý zpěvák svým fanouškům krásný a nečekaný dárek! V lednu roku 2019 nahrál skladbu, kterou jeho manželka společně s Richardem Krajčem věnuje posluchačům přímo pod stromeček.

Ivana Gottová o poslední písni svého manžela napsala pár slov na Facebook a Instagram.

"Milí příznivci, jsem šťastná, že už brzy uslyšíte novou vánoční píseň Richarda Krajča, ve které s ním zpívá i náš drahý Karel. Píseň spolu natáčeli v lednu 2019 a domluvili jsme se, že ji pustíme do světa až letos před Vánocemi, protože vánoční písně a Karel Gott k sobě prostě patří. Chtěli jsme vám dopřát pocit, že je Karel s námi i o těch letošních Vánocích. Věřím, že se vám bude píseň líbit, stejně jako se líbila nám už od prvního poslechu. Od 5. listopadu se můžete těšit nejen na “Vánoční”, ale i na videoklip, který natočila Richardova žena Karin Krajčo Babinská. Věřím, že v těchto pochmurných nelehkých časech vám píseň i klip pohladí duši a pozvednou náladu. Přeji vám hlavně pevné zdraví, pozitivní mysl a v rámci možností úsměv na tváři (dočasně pod rouškou).

Vaše Ivana," nalákala Ivana Gottová fanoušky svého manžela!

Utajené dílo přijali posluchači Gotta s obrovským nadšením! "Váš muž by byl na vás myslím pyšný. To, co pro něj děláte i po jeho smrti, byla jste pro něj opravdu ta jediná. Děkujeme Vám paní Gottová za informace a že nás stále udržujete v pocitu že je Karel s námi," shodují se lidé na sociálních sítích a na slavnou vdovu pějí jen chválu.

Pro některé prý bude nová píseň dokonce ten nejlepší dárek pod stromeček! "Tak to bude asi jediná věc, na kterou se letos o Vánocích budu těšit," tvrdí například paní Karolína Toušková na Facebooku a není sama! I my jsme již velice zvědaví na poslední hit našeho velikána české hudby a těšíme se!