Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavel Větrovec, kapelník Karla Gotta: Mistr s ním údajně komunikuje i po smrti

Pavel Větrovec
Pavel Větrovec
Zdroj: Profimedia

Pavel Větrovec roky doprovázel Karla Gotta na klavír a byl zároveň i kapelníkem zpěvákova souboru. Když Gott zemřel, chtěl Větrovec odejít do hudebního důchodu, pak se ale stalo něco nečekaného!

Pavel Větrovec byl s Karlem Gottem nejen letitý kolega, hudebníci spolu měli i velice přátelský vztah, který je spojoval.

Po smrti zpěváka byl jeho kapelník velice zarmoucený a dle svých slov naprosto ztratil chuť ještě vystupovat. Větrovce v jeho rozhodnutí ukončit hudební kariéru podpořilo i zrušení rozlučkových koncertů pro Gotta v O2 aréně. Plánovanou show musela vdova Ivana Gottová přeložit až na příští rok, kvůli koronavirové pandemii!

"Když se rozhodlo, že se koncerty překládají, řekl jsem si: Teď bys měl skončit! V tvých letech čekat na to, co bude za rok? Navíc to bude znovu strašně moc práce a možná nedáš dohromady ani kapelu," svěřil se Větrovec webu Aha,  pak se mu nečekaně zjevil duch Gotta!

Pavel Větrovec je ze smrti Karla Gotta stále zdrcený.

Pavel Větrovec Pavel Větrovec Zdroj: Profimedia

Po letech spolupráce s Karlem Gottem nevěděl Pavel Větrovec, zda chce ještě v hudební branži pokračovat. Po smrti Gotta totiž ztratil smysl i chuť tvořit muziku.

Větrovec je v hudebním průmyslu více než čtyřicet let a po ztrátě svého blízkého kamaráda věřil, že je pro něj nejlepší čas odejít.

Vše se ale změnilo nedávným snem Gottova kapelníka, samotný Slavík se mu totiž zjevil ve snu a ukončení hudební kariéry mu prý rozmluvil! 

Karel Gott se Větrovcovi zjevil ve snu!

Karel Gott Karel Gott Zdroj: profimedia.cz

Pavel Větrovec výše zmíněnému webu popsal, jak k posmrtnému setkání s Karlem Gottem došlo, a co mu Zlatý Slavík vzkázal!

"Karel ke mně v tom snu přistoupil a řekl: "To bys mi přece nemohl udělat," prozradil Větrovec. Po probuzení se potom rozhodl, že se plánovaných koncertů v O2 aréně musí zúčastnit!

"Ano. Po těch bezmála čtyřiceti letech jsem se rozhodl, že se nechci zříkat své pravděpodobné závěrečné tečky," tvrdí nyní Gottův kapelník, kterému sen vliv zcela novou krev do žil! Tak snad mu elán vydrží a budeme se na něj těšit příští rok na velmi očekávaných show!

Větrovec nakonec svou kariéru díky Gottovi končit nebude!

Pavel Větrovec Pavel Větrovec Zdroj: Profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky