Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott a jeho nedožité narozeniny: Rodina řeší další problémy s hrobem

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Karel Gott

Karel Gott by oslavil jednaosmdesáté narozeniny, s tímto datem ale pozůstalí po zpěvákovi řeší nepříjemné problémy. Hřbitovní správa dokonce musela přijmout zvláštní opatření.

Vdova Ivana Gottová pomník Karlu Gottovi odhalila veřejnosti před loňskými Vánoci. Už první návštěvy lidí ale způsobily problémy. Ačkoliv jsou u hrobu vyznačené plochy, kam pokládat svíčky a věnce, neukáznění návštěvníci to často ignorují!

Proto na místě vznikl již několikrát požár, dokonce hořel ozdobný keř, který roste hned vedle hrobu. Nyní na narozeniny zpěváka řeší správa hřbitovu další nezbytná opatření proti vandalismu.

Zaměstnanci hřbitova z hrobky pravidelně odklízí tisíce svíček

Zaměstnanci hřbitova mají s hrobem Karla Gotta mnohem více práce, než tomu bývá u jiných. K místu posledního odpočinku pravidelně dochází fanoušci zpěváka a jsou jich stovky. Kvůli tomu se správa potýká s nadbytečným odpadem, kterého jsou doslova stovky kilogramů! Vzhledem k velikému riziku požárů a letnímu období proto na narozeniny Karla Gotta bude u hrobu speciální ostraha.

Zvýšená ostraha

Čtrnáctého června si zapsal do kalendáře nejspíš každý fanoušek Karla Gotta! Mistr by oslavil jednaosmdesáté narozeniny a k jeho hrobu se chystalo a stále chystá enormní počet jeho příznivců!

Jelikož jsou enormní sucha, (bohužel ani deště v posledních dnech tento fakt zatím nezměnily) mohlo by od svíček u hrobky chytit prakticky cokoliv a zapříčinit tak požár, který by se mohl dál rozšířit a způsobit velké škody. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky