Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott by oslavil 83 let: Takhle na něj vzpomíná jeho manželka Ivana

Ivana a Karel Gottovi
Ivana a Karel Gottovi
Zdroj: Profimedia
Ivana a Karel Gottovi

V říjnu to budou tři roky, co nás opustil Karel Gott, fanoušci na něj ale rozhodně nezapomínají. Zesnulému zpěvákovi chodí stále stovky přání k jeho nedožitým 83. narozeninám a vdova Ivana Gottová u této příležitosti sdílela snímek z poslední rodinné dovolené.

Datum 14. července mají fanoušci Karla Gotta spojené s jeho narozeninami. Letos by známý zpěvák oslavil 83 let, kvůli rakovině se oslavy ale bohužel nedožil.

Ačkoliv už není Gott mezi námi, na jeho den narození stále vzpomínají stovky fanoušků.

Ivana Gottová se stará o to, aby příznivcům svého muže pravidelně dodávala fotky z minulosti a potěšila je i letos. Tentokrát snímkem z poslední dovolené Karla Gotta.

Karel připíjí na vaše zdraví

"Milí Karlovi příznivci, řada z vás má dnešní datum spojené pevně s Kájou. Dneska by měl 83. narozeniny a od rána by přijímal gratulace od svých přátel a fanoušků… Dojímá mě, že zástup těch, kteří na Karla vzpomínají, je stále tak dlouhý. Zkrátka, že je stále ve vašich srdcích a že na něj pořád myslíte," poděkovala Ivana Gottová fanouškům svého muže za neutuchající přízeň.

"A tak mě napadlo poslat vám tuhle fotku, kde Karel připíjí i na vaše zdraví. Je to snímek z roku 2019, z cesty na naši poslední společnou dovolenou na Sardinii. Přeji i vám spoustu krásných cest. Užijte si nádherné léto a opatrujte se. Ať se vám dobře daří! Vaše Ivana," napsala vdova k fotce, na které Karel Gott odlétá na svou poslední zahraniční dovolenou.

Dá se očekávat, že příznivci zpěváka se také vydají v den jeho nedožitých narozenin na hřbitov v pražských Malvazinkách, kde je Karel Gott pohřben.

Gottová sdílela manželův snímek z poslední dovolené v roce 2019

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky