Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott nadbíhal modelkám: Karasová zavzpomínala, jak za ní chodil do šatny

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia.cz
Karel Gott

Karel Gott se vždy tvářil jako velký gentleman, ale už vzhledem k poču jeho dětí, je jasné, že to s ženami uměl. Nebyl to také žádný svatoušek a za dob svého mládí a největší slávy nenechal žádnou sukni na pokoji. Natož, když měla míry modelky a dlouhé nohy!

Bývalá manekýna, která v dobách socialismu zářila na přehlídkových molech, Milada Karasová, se dostala na nejeden večírek umělců a pánů z vyšší společnosti. Jak sama vzpomíná, ne každý muž se jí však líbil.

Jedním těch, kdo modelce nadbíhal, byl i legendární zpěvák Karel Gott. Žena, která objevila pro modeling Maxovou, Herzigovou nebo Krainovou se svěřila, jak za ní, ale i dalšími kolegyněmi modelkami, běhal do šaten.

Chtěli ji zelináři i taxikáři

Také zavzpomínala, že nebylo úplně obyvklé, aby jim takto nadbíhali umělci, prý se o ně spíše snažili zelináři a taxikáři, kteří měli hodně peněz. Mysleli si, že modelky jsou prodejní zboží a snažili se si je koupit.

„Umělci za námi tolik neběhali, to spíš zelináři a taxikáři. Ti měli v té době peníze a mysleli si, že si nás můžou koupit. Ale jestli se někdo dvořil manekýnám, tak to byl Karel Gott," zavzpomínala na mládí dnes už sedmdesátiletá Milada Karasová pro magazín Téma.

Sama s ním má neblahou vzpomínku, kdy se zpěváka nemohla zbavit, z natáčení filmu Hvězda padá vzhůru, kde si oba zahráli. Tam za ní prý často běhal do šatny.

„Já jsem si Karla celý život vážila, ale jako chlap mě v té době neoslňoval. Na mě byl takový hubeňoučký, trochu vykulený. Ale musím uznat, že čím byl starší, tím větší získával sex-appeal," přiznala pro Téma také Karasová.

Karel byl moc vykulený

Karasová, jak sama říká, neměla o muže nikdy nouzi. I tenkrát si sportovci, obchodníci, nebo již zmínění taxikáři, chtěli přivést domů dlouhonohou manekýnku.

Karasová na sedmdesát let vypadá stále skvěle a málokdo by jí tento věk hádal. Sice si ke svému vzhledu nejspíš pomůže i nějou tou zkrášlující procedurou. Dáma v jejím věku si to však s rozmyslem může dovolit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky