Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kovácsová nepopřela, že je Gott otcem syna Huga, jak zareagoval její manžel?

Alice Kovácsová a Ondřej Havelka
Alice Kovácsová a Ondřej Havelka
Zdroj: Profimedia
Alice Kovácsová a Ondřej Havelka

Karel Gott dlouhé roky udržoval poměr s umělkyní Alicí Kovácsovou. Po smrti zpěváka se díky tvrzení Dominiky Gottové začalo spekulovat, zda náhodou nepočal nemanželského syna právě s bývalou milenkou. Co na celou situaci ale říká manžel Kovácsové, Ondřej Havelka?

Karel Gott se s Alicí Kovácsovou vídal neuvěřitelných pětatřicet let, jejich vztah ale zarazilo manželství zpěváka s Ivanou Gottovou.

Vřelé vztahy s exmilenkou nedělaly zrovna dobrotu a proto Mistr přerušil veškeré styky s Kovácsovou.

Nakonec se díky snaze Kovácsové neustále propírat bývalý vztah v médiích proměnila bývalá láska v nenávist. Gott dokonce prohlásil, že ho chování Alice pomalu zabíjí!

Vztahy Kovácsové a Gotta byly na bodu mrazu

"Po zralé úvaze jsem se rozhodla, že dárek od Karla, obraz z roku 2004 s názvem Oldřich Nový a Anna Ondráková, prodám v aukci a část výtěžku věnuji Klinice hematologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze v čele s prof. MUDr. Markem Trněným, jehož tým lékařů Karlovi zachránil život," oznámila kdysi Alice Kovácsová Blesku.

Prodej obrazu tehdy zvedl Karla Gotta ze židle. "Doteď jsem mlčel, dál ale už nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné: Pomalu, ale jistě, mě zabíjí," sdělil stejnému webu.

O to více šokující pak bylo prohlášení nejstarší Gottovy dcery Dominiky, která po smrti otce přišla s tvrzením, že mladší syn Kovácsové Hugo, je její bratr. Gottová informaci nejprve napsala do své knihy Poslední roky s Karlem a následně rozeslala do médií tiskovou zprávu: "Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi potvrdily, že bratra máme. Vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je ale nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec, Karel Gott, měl vytouženého syna. A to s ženou, která byla jeho celoživotní múzou a nyní se rozhodla odejít se svým synem žít na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo dohled veřejnosti," stálo v dopise Dominiky.

Havelka taktně mlčí, svou ženu ale nikdy nepodpořil

Alice Kovácsová se ke slovům Dominiky Gottové vyjádřila pouze jednou, a to pro německý časopis Bild. "Znám výroky z knihy a respektuji, co je tam napsáno. Jinak to nebudu komentovat," nesnažila se umělkyně nijak zapírat, že by otcem jejího syna byl Karel Gott.

Překvapivě v ústraní celé aféry ale stojí Ondřej Havelka, který je manželem Kovácsové. Herec se své ženy nikdy nezastal a ohledně otcovství malého Huga zarytě mlčí.

Řešením by bylo provést chlapci testy DNA, k tomu ale doposud nedošlo. Bývalá milenka Gotta je nejspíš jediná, kdo může s jistotou určit otce svého syna. Zda ovšem vyjde pravda najevo, nebo zůstane kauza zahalena tajemstvím, to ukáže až čas.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU