Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marika Gombitová neskrývá zklamání: To jí asi nechtěně způsobila Ivana Gottová

Marika Gombitová
Marika Gombitová
Zdroj: Profimedia
Marika Gombitová

Ivana Gottová na zimu chystá obří koncert na počest svého zesnulého manžela Karla Gotta, na který se již fanoušci zpěváka velmi těší. Vdova ale vynechala blízkou kamarádku Mariku Gombitovou a té se to velice dotklo!

Ivana Gottová už pár týdnů po smrti manžela začala řešit koncert, kde by přátelé a kolegové jejího zesnulého muže uctili jeho památku. Akce se bude konat letos v prosinci a očekává se narvaná O2 aréna! Gottové dává pořádání vzpomínkového koncertu pořádně zabrat a během koronavirové krize musela řešit první problémy.

Do poslední chvíle nebylo jasné, zda bude možné obří halu naplnit diváky, pokud budou trvat nezbytná opatření jako rozestupy či roušky. Tato situace se aktuálně zdá být vyřešená a pokud vše půjde hladce, dočká se Gott opravdu hvězdné rozlučky. Ozvala se ale mistrova kamarádka Marika Gombitová, která na koncertu bude s největší pravděpodobností chybět.

Zklamání

Marika Gombitová byla jednou z blízkých kamarádek Karla Gotta a tak fanoušci očekávali, že se objeví i na prosincovém koncertě na jeho poctu. Ivana Gottová pozvala celou řadu známých osobností a přátel svého muže, na Gombitovou ale zapomněla! Zpěvačky se to velice dotklo, jelikož byla s Gottem dlouhodobá kamarádka, s vystoupením počítala, jenže nikdo ji doposud neoslovil.

Zpěvačka čekala, že ji vdova osloví

"Mám radost, že se takový koncert por Karla uskuteční, ale informace, že na něm vystoupím, není pravdivá! Pozvání, abych na něm zazpívala, jsem od organizátorů nedostala," řekla zklamaná Gombitová deníku Blesk. Není divu, že po letech přátelství se zpěvačky dotklo, že nebude moci Gottovi vzdát čest s ostatními kolegy.

Jelikož jsou ale už přípravy v plném proudu a všichni vystupující nacvičují svá vystoupení, je velmi malá možnost, že by dodatečně někdo Gombitovou pozval. Zpěvačka se tak bude moci zúčastnit pouze jako divák. Otázkou je, zda se jí vůbec bude chtít dorazit...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky