Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nakonec skončil v chomoutu s Ivanou, před ní Gott toužil po jiné manželce

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia

 Karel Gott byl dlouho starý mládenec, který se nechtěl vázat. Do chomoutu ho dostala až Ivana, se kterou se později jako s jedinou usadil. Před ní ale toužil po sňatku ještě s jednou ženou, která ho však chladnokrevně odmítla. Po jeho smrti se ale emocím neubránila.

Gott byl odjakživa odpůrcem manželství, ale kdysi ho jedna kráska očarovala natolik, že si ji chtěl vzít. Zamiloval se do žhavé Slovinky Heleny Blagne.

Jiskra přeskočila během natáčení pořadu Televarieté, kde se zpěvačka s Gottem seznámila. Tahle slovinská hvězda byla v devadesátých letech opravdovou sexbombou. Z její strany to dost možná taková láska nebyla, ale Gott byl jako očarovaný.

Podle zahraničních médií se opravdu měli brát, ale z plánované svatby nakonec sešlo. Nejde ale říci, že mezi nimi nic nebylo. Po jeho smrti napsala Helena na sociální síť tajemný vzkaz. „Všechny tvé hvězdy jsou pryč, drahý příteli, a tvůj krásný hlas je navždy umlčen. Odpočívej v pokoji, Karle Gotte,“ vzkázala mu do nebe.

Helena Blagne Helena Blagne Zdroj: Profimedia.cz

Jeho další velikou láskou byla Alice Kovácsová. Ta se s Gottem seznámila, když jí bylo pouhých sedmnáct let. Jeho milenkou byla údajně celých deset let. Vše vyplavalo na povrch až v roce 2017. S Ivanou Gottovou si nemohou přijít na jméno.

Gott se postupně s Kovácsovou úplně přestal bavit, což muselo Gottovou těšit. Kovácsová ho nikdy nepomluvila. „Nikdy jsem o Karlu Gottovi neřekla nic špatného. Nezaslouží si to. A nechci mu ani teď nijak zasahovat do života. Nemá to lehké. Pravda je, že jsme byli dlouhodobí přátelé. Pětatřicet let. Celá rodina ho máme rádi. Tečka,“ řekla webu eXtra.cz, ještě když Gott žil.

Dá se předpokládat, že dlouholetý poměr s Gottem jejího manžela Ondřeje Havelku nijak netěšil. Nutno podotknout, že poměr skončil dávno před jejím manželstvím a Havelka je s minulostí své ženy vyrovnaný.

Bývalá milenka Karla Gotta už s ním nechce mít nic společného. Bývalá milenka Karla Gotta už s ním nechce mít nic společného. Zdroj: Profimedia.cz

„Karel byl náš rodinný přítel. Můj muž si s ním u nás doma podával dveře, chodil navštěvovat naše děti a tak. Vůbec jsme to nebrali tak, že jde o něco zakázaného nebo tajného. Ondřej to při své velkorysosti respektoval. Když se o tom začalo psát, jako normálnímu chlapovi mu to asi vadilo,“ vysvětlila v rozhovoru pro eXtra.cz.

„Nebylo to pro něj lehké období, ale zároveň to pro něj nebylo žádné překvapivé odhalení, že se s Karlem jako přátelé vídáme. Akorát je introvert a nechtěl si zadat s bulvárem, tak to neřešil. Byla toho ale velká nadílka,“ svěřila se Kovácsová.

Dlouho se spekulovalo, že Kovácsová byla Gottovou jedinou opravdovou láskou, Gott to však popřel. „Jak se může cítit má manželka, když se mluví o tom, že ona (Alice) byla ta láska a nikdo jiný? Svou ženu a rodinu miluji a stojím pevně za nimi!“ prohlásil před lety Gott pro deník Blesk.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU